Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 22 z 22

Temat: Internet / TV poza miastem

  1. #21
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez >sebek< Pokaż post
    zalezy mi na trzech rzeczach tak na prawde, zeby download i upload byl na przyzwoitym poziomie (rozumiem przez to ze pliki o wielkosci kilkuset mega sciagaja mi sie w kilka minut, a wysylka podobnych by nie trwala caly dzien ), z racji tego najchetniej rowniz nieograniczony transfer danych oraz niezawodnosc
    U mnie to wygląda tak:


    Jeżeli chodzi o wysyłanie, to zawartość płyty dvd wrzucałem parę godzin na dysk drive (4.3GB).
    Transfer nieograniczony>? Niestety w tych internetach to mit. Ja raz przerąbałem te 100GB. Ja osobiście używam go do filmów online, muzy z yt, typowego netu i Hearthstone + Counter Strike GO (o dziwo da się pograć bez problemu).
    Co do niezawodności raz miałem problem, że nie było netu z ich winy przez parę godzin, a mam tego neta od prawie roku.

  2. #22
    Robax's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka-Leszczyny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    87 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dominik_m Pokaż post
    Kilka dni temu instalowałem dedykowany modem LTE zewnętrzny STX LTE. testowani wszyscy operatorzy, najlepiej wypadł T-Mobile, 67Mbit/s upload i 40Mbit/s download, ping na poziomie 50ms do punktu styku. Instalacja w mieście. Jesli bedziesz w zasięgu LTE poza miastem, to stacja bazowa na bank będzie oferowała taki transfer. Dla porownania Orange 60/30, Plus i Play 25/15
    Na SXT LTE po za miastem można i więcej osiągnąć. Ważne, żeby znaleźć mało obciążony BTS. SXT jest na tyle mocne, że może być dość daleko, ważne żeby mało ludzi na nim siadało bo transfery będą marne i nie ma znaczenia jaki operator. Trzeba sobie po prostu wziąć i sprawdzić każdego w okolicy bo na tę chwilę wszystko zależy od tego jak obciążone są bazy w danym rejonie.
    Regeneracja turbosprężarek
    Materiały pakowe!
    Stretch, taśmy klejące, dyspenzery. PW, gg, meil

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •