Strona 1 z 43 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 427

Temat: Bixenon / różnież AFS / DRL / montaż RM2003-2008

  1. #1
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Bixenon / różnież AFS / DRL / montaż RM2003-2008

    Szukałem ale nie znalazłem tego czego chciałem..
    Jak ktoś wie to niech powie mi jak to jest z montażem lamp bixenonowych w A3 z 2006r która wczesniej nie miała ani bixenonów ani xenonów.
    Wystarczy podłaczenie lamp i ustawienie wszytsko na kompie..? Czy trzeba jak w tych 03-05r montowac jeszcze jakis moduł..?
    Gadalem przed chwila z kolesiem co sprzedaje takie lampy i powiedzial ze wsytarczy zamontowac i pozniej tylko na serwisie czy gdzies podlaczyc pod kompa i wszystko ustawic. Jak sie spytalem o modul to powiedzial ze lampy maja same w sobie ten modul i wsytarczy jedynie ustwic na kompie wsyztsko jak sie tylko podlaczy.

    Niech ktos bardziej rozeznany sie wypowie na ten temat.. jak to jest z tym rocznikim 8P



    pzdr!
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 12-07-15 o 20:21
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Sikorku nie ma reguly
    tak jak z lampami xenonowymi tak i bi-xenonowymi w kazdym aucie z pelnym canem moga byc "jazdy"
    najlepiej zobaczyc to metoda prob i bledow u kogos co sprzedaje i podlacza.
    tylko wiadomo, problem bo xenony to te same wtyczki co zwykle lampy a bixenony juz inne,
    dzialaja bez problemu lampy bixenonowe przerabiane, to znaczy oddajesz gosciowi swoje zwykle i on je przerabia na bi-xenonowe ale nie radze sie w to bawic.
    tak jak opisywalismy, albo stroboskop, albo spalona zarowka (nie pomaga w komputerze aktywacja swiatel xenonowych) albo brak dlugich itd., albo podlaczasz i swieca odrazu idealnie tak jak mialem ja czy grawer,
    dlatego jeszcze raz radze to robic wszystko u jednego goscia, zeby sie potem sprzedajacy lampy na ciebie nie wypial.

    klubowiczka wilda miala teraz przerabiane, moze sie wypowie, jedynym mankamentem po podlaczeniu i aktywacji w komputerze bylo info na fisie o przepalonej zarowce,lampy dzialaja idelanie, zadnego stroboskopu, miala miec wymieniany modul i wtedy juz mialo byc wszystko idealnie.

    szczerze, pierwsze slysze zeby same lampy mialy w sobie takowy modul !?
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #3
    wilda's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    krakow
    Auto
    Dzikuska
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI AZV
    Pomógł
    520 razy
    Podziękował
    664 razy

    Talking

    Pawle Drogi
    nie bede sie wymadrzac ze wiem dokladnei co i jak w temacie tych bixenonow jednak powiem Ci ze kiedy ja przekladalam swoje ( orginalne od eski ) istniala mozliwosc ze nie bede musiala dokladac tego modulu...z tego co mi facet mowil nowsze auta przyjmuja bixeny bez zgrzytu, starsze jak im sie podoba..i ja nie mialm tego fuksa zeby Dzikusce spasowaly od razu.. u mnie po zalozeniu swiecilo normalnie,jedynie tyle ze na fisie pokazywalo spalona zarowke i przy zapalaniu auta piszczalo..ale tylko chwile..tak mniej wiecej jak rezerwa..oprocz tego swieca idealnie..i juz jest wszystko w porzadku Jako ze masz nowsze autko jest duzo wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie okia ja sie dopytam jeszcze dokaldneij goscia zeby sie upewnic w tym co pisze... trzymam kciuki bo czarne autko i biale lampki naprawde robia wrazenie
    Ojca oszukasz. .matkę oszukasz. .ale Kaliego nie oszukasz

  4. #4
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Okej.. Dzieki Miro i Wilda za odpowiedzi.. teraz tylko jeszcze poczekamy na to co Wilda sie dowie u swojego montera
    Bo znalalzlem nowe ori lampy bixenonowe w W-wie u mnie na miejscu za 1800zł a to chyba dobra cena..
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  5. #5
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jeszcze mam pytanie odnoscnie tematu.. czy jest ktos z W-wy.. moze Ty czapu lub Marek lub moze ktos jeszcze kto wrazie potrzeby potrafilbym VAGiem ustawic wszystko tak by xenon/bixenon działał...?
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  6. #6
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    sikorku, musisz pamietac ze w 8P tanim Vagiem prawie nic nie zrobisz.
    musi byc taki, ktory obsluguje pelny CAN
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #7
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    A jak jest Miro z bixenonem skrętnym.. ? też podejdzie czy jeszcze coś potrzeba?

    pzdr!
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  8. #8
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    podejda tak samo ja zwykle bixenony
    tyle ze ci nie beda dzialac bo musza byc czujniki jakies, oprocz tego znowu sie cos programuje w sterowniku, pewnie jakas kalibracja kola skretu i potem wychylenia kierownicy, ale to tylko sobie gdybam,
    da sie to zrobic bo pytalem tego goscia co wildzie zakladal i mowil ze da sie...
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #9

    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leszno
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny mały problem z bixenonami

    witam nie dawno pisalem ze mam problem z zakodowaniem immo wiec kupilem kompletny kluczyk w serwisie placilem 310zl po rabacie 15%kolega mi odczytal pin z kompa i zaprogramowal auto chodzi wszystko jest ok.zamontowalem bixenony przerobilem wtyczki kupujac w serwisie wtyki poprezkladalem piny i jest tak wszystko swieci dlugie krótkie ale pokazuje mi blad swiatem mijania i dlugich na wyswietlaczu doczytalem ze zakalda sie rezystor na plus od przetwornicy i dlugich oszukuje i wtedy bledy znikaja problem jest taki jaki ten rezystor ma byc ilu omowy itp niech mi ktos pomoze jak juz zakladal taki rezystor zeby oszukac kompa.przeprogramowalem vasem na xenony nie migaja po odpaleniu wszystko jest ok tylko bledy o spalonej zarowce.moja a3 8P 2004r pilna pomoc mozna tak jeździc ale to przeszkadza pozdrawiam

  10. #10
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    kolego gtr36 zacznij wreszcie uzywac opcji szukaj

    tak jak ci kolezanka wilda napisala, tylko wymiana sterownika pomaga
    czasem przeprogramowanie, to jest z tego co wiem modul przy kierownicy, w kraku biora za cos takiego ok 500zl
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



Strona 1 z 43 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •