Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 72

Temat: Dyfuzor zderzaka tylnego

  1. #51
    _AreK_'s Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Goleniów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Może i podobne ale.... jednak to nie to samo

    Czyli np taka dokładka do którego zderzaka podejdzie ??
    https://allegro.pl/oferta/dokladka-zderzaka-tyl-audi-s3-8p-8483642558

    Albo np taki dyfuzor ??
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a...ID6CAZWf.html?

    Jak tak patrzę to do 8v multum tych zderzaków, dokładek itd do wyboru do koloru
    Ostatnio edytowany przez _AreK_ - 05-05-20 o 20:08

  2. #52
    ToszToSzok's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podhale
    Auto
    A ł d i
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Nr. 1 Pod S3 przedlift do wersji 3d (w s3 nie było przedlifta w wersji sb) - ta dokładka nie jest rozłączalna jak coś.
    Nr. 2 Pod A3 Polift lecz do Sportbacka.
    Ostatnio edytowany przez ToszToSzok - 05-05-20 o 21:18

  3. #53
    _AreK_'s Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Goleniów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Ja właśnie poszukuję pod 3d nie sb czyli nr 2 odpada....

    Dobra to jeszcze takie pytanko... czy zderzak sline przedlift i s3 polift to te same zderzaki ?? Chodzi mi o same "części główne/skorupy" bez dokładek ?? Cały czas mowa o 3d

    EDIT: Dopiero znalazłem mądrą rozpiskę z kilku stron wcześniej i wg niej to te same zderzaki

  4. #54
    ToszToSzok's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podhale
    Auto
    A ł d i
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Yep.
    Jeśli chodzi o zderzak podstawowy to w przedlifcie w S3 oraz S-line to te same zderzaki. (dwu-częściowe)
    Polift to juz inna bajka ponieważ S3 jest dwuczęsciowy a s-line składa się z dwóch części.

    Trochę pogmatwane ale do pojęcia

  5. #55
    _AreK_'s Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Goleniów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Z tego co widzę to wynika że polift S3, przedlift S-line oraz przedlift S3 to te same "podstawy" zderzaka tylko inne dokładki.




    Jeszcze tylko pytanie o PDC bo różnią sie przedlift/polift wielkością czujników a poza tym są P&P wszystko pasuje, w sensie podłącze i działa czy trzeba coś kodować ??

  6. #56

    Data dołączenia
    Jul 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    a3 8p sportback lift
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ToszToSzok Pokaż post
    Nr. 1 Pod S3 przedlift do wersji 3d (w s3 nie było przedlifta w wersji sb) - ta dokładka nie jest rozłączalna jak coś.
    Nr. 2 Pod A3 Polift lecz do Sportbacka.
    Halo halo nie zgadza mi punkt numer 2. Po przeczytaniu całego tematu ze 2 lub 3 razy i mając gruby kocioł w głowie przypomniam sobie że każdy pisał że do seryjnnego zderzaka a3 sb polifta da się włożyć tylko dyfuzor od s-line, tak się składa że jestem posiadaczem takiego auta i planuję coś w nim zmienić. Ze zdjęcia które wkleił kolega wyżej wychodzi własnie tak jak piszę, to jak to w końcu jest?

    Ponawiam również temat z tą dokładką przyklejaną na klej lub taśme https://allegro.pl/oferta/audi-a3-8p...ab8b1bd1d899d5. Posiada ktoś coś podobnego? Przyznam że podoba mi się o wiele bardziej od dyfuzora s-line. Szkoda mi kasy żeby kupować nowy zderzak, do niego dokładkę i do tego lakiernik. No chyba że ToszToSzok ma racje i pasuje tam jeszcze ta dokładka którą wskazał, lub ja coś źle zrozumialem.

  7. #57
    ToszToSzok's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podhale
    Auto
    A ł d i
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Tak jak pisałem wcześniej ta dokładka pasuje. Sam posiadam taką samą tylko, że w wersji 3d polift. Tez miałem ogromne obawy przed zakupem ale j/w wspominałem nadała się. Jedynie co to różnica jest w mocowaniach gdyż jest nieco inny rozkład otworów na śrubki. Ale to żaden problem przewiercic nowe dziurki, w ostateczności możesz potraktować to wkretami. Nie polecam przyklejac dyfuzora na taśmie lub kleju.

  8. #58

    Data dołączenia
    Jul 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    a3 8p sportback lift
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Czyli twierdzisz że poradze sobie z zamontowaniem tego dyfuzora s3 poliftowego do siebie nawet jak mam 2 lewe ręce ? Przedliftowy i RS3 też pasują czy tam to inna bajka ? Mógłbyś wyjaśnić czemu nie polecasz przyklejać dyfuzora ? Oryginalna dokładka jest tania więc nawet jak bym chciał ewentualnie potem zrezygnować z tej dokładki to mogę oderwać a oryginalną dokładkę zmienić na nową bo na pewno bym jej nie odczyścił z kleju. Kwestia tego jak on będzie wykonany jakościowo i czy wogóle będzie pasował jak bym się na niego zdecydował.
    Ostatnio edytowany przez poverek - 24-05-20 o 23:06

  9. #59
    ToszToSzok's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podhale
    Auto
    A ł d i
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Poradzisz sobie. Dobrze jeśli będziesz miał kogoś do pomocy ponieważ dokładka będzie mogła się nieco różnić w mocowaniach i w spasowaniu. W moim przypadku była jakaś "za wąska" i trzeba było nieźle się nasiłować żeby to naciągnać ale troszkę kombinatorstwa i trzyma się oraz cieszy oko. Co do kleju czy taśmy to zły pomysł ponieważ nie jest to trwałe rozwiązanie i nie będzie trzymało tak jak trzyma po przykręceniu. W dyfuzorze są specjalnie otwory pod śruby żeby to przykręcić a nie przykleić

    Posiadam ten sam dyfuzor który ty podesłałeś kilka postów wyżej tyle, że do wersji 3d. Wygląda to tak:



  10. #60

    Data dołączenia
    Jul 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny Dokladka zderzaka do polifta

    Witam. Kupiłem samochód fabrycznie z hakiem. W miejscu haka jest wycięty kawałek dokladki. Czy istnieje możliwość zakrycia tej dziury? A może lepiej kupić nową dokładkę/dyfuzor? Jest to zderzak bez s-line. Czy do tej wersji podejdzie dokladka z s-line albo może kupić zamiennik dyfuzor z allegro? Ktoś montował i poleci? pozdrawiam.



    - - - Aktualizacja postu - - -

    Zdjęcie dokladki
    https://iv.pl/image/Gthy3ad

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •