Sonda: Jak macie zamontowana antene CB?

Bądź świadom że to jest publiczna sonda: inni użytkownicy będą widzieć opcje które wybrałes.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 80

Temat: Montaż Anteny CB

  1. #1

    Domyślny Montaż Anteny CB

    Panowie,

    jak macie zamontowana antenke CB, ja probowalem z uchwytem ale nie moglem dopasowac, najlepiej pasowal: SF 40 ale nie do konca bylo wystarczajaco miejca,

    skonczylo sie na magnesie ale zasieg jest mniejszy, estetyka (kabel biegnie po dachu) i zagrozenie ze spadnie przy >180

    Opiszcie jak to zorganizowaliscie.

    J.

  2. #2

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Miasto
    Kielce

    Domyślny

    jonya, ja bym byl za uchwytem bo magnes rysuje lakier a wywiercenie dziury pod antenke nie wchodzi w gre jak dla mnie
    CAR-AUDIO

  3. #3
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    eee tam, ja mam na mgnes i jest ok, pod magnes nakleilem przezroczysta folie i nic mi nie rysuje, przy >180 nie spadla
    .......

  4. #4

    Domyślny

    No tak ale jakim uchwytem wolabym klapy bagaznika nie wyginac kombinerkami zeby SF-40 wszedl

    J.
    Jonya

  5. #5
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja rowniez mam antenke na magnes a dokladnie Midland ML 145 i przy 180 tez nie spadla. Nie rysuje tez lakieru bo jest na specialnej gumce, ktora jest oczywiscie wymienialna i kosztuje w granicach 10 zł. Tez zastanawialem sie nad stala antena ale jakos zaden uchwyt mi nie pasowal a za zadne skarby swiata bym autka nie kaleczyl kombierkami czy tez w ostatecznosci przewiercal...

    [ Dodano: Pią 21 Lip, 2006 17:31 ]
    P.S. Tak nawiasem mowiac to najpierw zapraszam do zapoznania sie z regulaminem a pozniej przywitac w odpowiednim temacie Linki na stronie glownej

    Kolego tak bez urazy ale porzadek musi byc

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Antena do CB stala w miejsce (w istniejaca dziure) po fabrycznej antenie radiowej a antena FM naklejana np na przednia szybe

  7. #7

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Troszke odbiegne od głownego watku, ale żal mi zakladac nowy topic. Mianowicie: czy ktos moze mi podpowiedziec, gdzie w 8P zamontuje radyjko ? Nie mam zadnej wneki, a dokladnie rzecz ujmujac ta co jest - jest polowe mniejsza od tej z 8L i niestety radyjka nijak nie wpasuje. Nie chcialbym zeby rzucalo sie w oczy. Gdzie najczesciej mocujecie CB ? Czy pod kolumna kierownicy, z boku przy fotelu? A moze jakies inne pomysly ?

  8. #8

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ja trzymam w srodkowym panelu obok recznego.. pod podlokietnikiem. nie montuje na stale bo czesto tez potrzebuje w drugim samochodzie !! a jak zloze podlokietnik to radyjka praktycznie nie widac ... i dobrze sie kreci pokretlami bo reka lezy na podlokietniku i jest dobry dostep do pokretelek.. i dobrze slychac bo glosnik nie jest ani w dol... ani w gore .. tylko w strone siedzenia kierowcy ;]

    antena oczywiscie na mages - aczkolwiek ponoc jak jest zamontowana na stale ... np uchwyt czy tez bezposrednio do dachu to polepsza sie jakosc odbioru

  9. #9

    Domyślny

    Mach,

    podeslalbys nam zdjecie twojego rozwiazania? Brzmi ciekawie ale nie wiem czy dobrze wyglada.

    Jak sie sprawuje antenka FM naklejana na szybe?

    Czy ktos z was wiercil dziure w dachu?
    Jonya

  10. #10
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jonya
    Jak sie sprawuje antenka FM naklejana na szybe?
    Kolega ma taką w Pajero i sprawuje sie super Testowalismy ja kilkakrotnie na trasie i nie gubila zadnej stacji, wiec mysle ze z powodzeniem sprawdzi sie w A3

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •