Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 20

Temat: Naruszanie praw autorskich i anonimowa zemsta - jako ciekawostka

  1. #11

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Co do idiotów to trochę przystopuj kolego, nie po to jest kilkuosobowa ekipa, żeby w przeciągu 24h żaden nie odpisał. Ewidentnie wszyscy koło dupy mieli, bo znalazł się jeden co zrobił problem, aczkolwiek był znak wodny na fotkach, więc też nie rozumiem bulu dupy, gdyż jeśli ktoś będzie zainteresowany fotkami to znajdzie w/w osobnika na tym czy innym forum. Temat rzeka prawdę mówiąc.

  2. #12
    Marcin_BP's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin / BP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    76 razy
    Podziękował
    61 razy

    Domyślny

    No tak i myślisz każdy w weekend nie ma lepszego zajęcia niż siedzenie na facebooku

  3. #13

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Proszę Cię dobrze wiemy jak działa teraz fb na ludzi i zaglądają tam co chwilę, aczkolwiek może się nie znam, gdyż sam go nie posiadam "już".

  4. #14

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Marcin_BP Pokaż post
    Napisałeś prośbę o odnośnik do swojego profilu w sobotę wieczorem i oczekiwałeś że ktoś Ci od razu odpisze? To jesteś idiotą
    po pierwsze - czytaj uważnie
    po drugie - nie nazywaj mnie idiotą
    po trzecie - jeśli moje zgłoszenie byłoby bezzasadne, nie zostałoby uznane.
    po czwarte - nie musiałem nic pisać ani o nic prosić, mogłem sprawę od razu zgłosić, jednakże prosiłem dwukrotnie + pisałem o oznaczaniu zdjęć tu na forum zanim dokonałem zgłoszenia.

  5. #15
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kiCK Pokaż post
    Co do idiotów to trochę przystopuj kolego, nie po to jest kilkuosobowa ekipa, żeby w przeciągu 24h żaden nie odpisał. Ewidentnie wszyscy koło dupy mieli, bo znalazł się jeden co zrobił problem, aczkolwiek był znak wodny na fotkach, więc też nie rozumiem bulu dupy, gdyż jeśli ktoś będzie zainteresowany fotkami to znajdzie w/w osobnika na tym czy innym forum. Temat rzeka prawdę mówiąc.
    Jaka kilkuosobowa ekipa?
    I jeszcze warto przypomnieć: Jesteśmy w klubie audi a3/s3 - nie w firmie, korporacji, stowarzyszeniu .
    Forum jest dla was.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  6. #16
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    po pierwsze - czytaj uważnie
    po drugie - nie nazywaj mnie idiotą
    po trzecie - jeśli moje zgłoszenie byłoby bezzasadne, nie zostałoby uznane.
    po czwarte - nie musiałem nic pisać ani o nic prosić, mogłem sprawę od razu zgłosić, jednakże prosiłem dwukrotnie + pisałem o oznaczaniu zdjęć tu na forum zanim dokonałem zgłoszenia.
    Przepraszam, że moja reakcja była taka wolna. Nigdy Twoje zdjęcie nie pojawi się już na naszym FB i na forum też. Niestety nie jestem prawnikiem i jeszcze mogę ponieść konsekwencje z tego tytułu więc wole unikac takich sytuacji.
    Życze owocnego biznesu i wielu klientów . Zachęcam do płatnej reklamy na naszym forum.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  7. #17

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo Pokaż post
    Przepraszam, że moja reakcja była taka wolna. Nigdy Twoje zdjęcie nie pojawi się już na naszym FB i na forum też. Niestety nie jestem prawnikiem i jeszcze mogę ponieść konsekwencje z tego tytułu więc wole unikac takich sytuacji.
    Życze owocnego biznesu i wielu klientów . Zachęcam do płatnej reklamy na naszym forum.
    Jak dziecko w piaskownicy. Kolega też ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

  8. #18
    wilda's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    krakow
    Auto
    Dzikuska
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI AZV
    Pomógł
    520 razy
    Podziękował
    664 razy

    Domyślny

    Hmmm.. bardzo interesujaca konwersacja..kolega jezozwierz bredzlowal sie zapewne jak dziki widzac swoja fotke na fanpagu 8k likow. Ale dostrzegl ze znak wodny jest za malo wyrazny wiec postanowil zrobic afere o prawa autorskie zeby wszyscy zobaczyli ze te fotke trzasnal akurat on.. z aparatu wartosci nie jednej atrojki na tym forum.. no coz.. nowe czasy nadchodza kazdego mozna postraszyc prawnikami i juz darmowa reklama. Czy kolega jezozwierz jeszcze chce przebywac w towarzystwie zlodzieji wartosci intelektualnych czy moge potrenowac moj panel moda?

  9. Podziękowania dla wilda za pomoc w problemie

    szyna49 (21-06-16)

  10. #19

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Jak byś nie zauważyła - afery publicznej by nie było gdyby nie Arturo. Facebook zdjęcie usunął po cichutku, nie mówiłem nic nikomu a nie nie robiłem dalszego problemu. To A3-Club.net na facebooku się odezwał do mnie z odwetem i to skłoniło mnie do opisania całej sytuacji.

    I po raz kolejny okazuje się że są równi i równiejsi - ja dbam o swoje prawa to jestem be, ale jak ktoś mnie obraża w sposób arogancki i chamski to wszystko jest w porządku.

  11. #20
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    Jak byś nie zauważyła - afery publicznej by nie było gdyby nie Arturo. Facebook zdjęcie usunął po cichutku, nie mówiłem nic nikomu a nie nie robiłem dalszego problemu. To A3-Club.net na facebooku się odezwał do mnie z odwetem i to skłoniło mnie do opisania całej sytuacji.

    I po raz kolejny okazuje się że są równi i równiejsi - ja dbam o swoje prawa to jestem be, ale jak ktoś mnie obraża w sposób arogancki i chamski to wszystko jest w porządku.
    Przepraszam że znowu na czas nie zareagowałem

    Sprawa wyczerpana, jak masz jeszcze jakieś pytania zapraszam na PW
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •