Pokazane rezultaty 1 do 10 z 63

Temat: pakiet stylistyczny S-line(wewnętrzny i zewnętrzny)

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    A3 8P
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny pakiet stylistyczny S-line(wewnętrzny i zewnętrzny)

    Chciałbym zmienić zwykłego S line na S Line Plus czyli dołożyć zewnętrzny pakiet stylistyczny. Pytanie dotyczy modelu 2004-2008 Sportback.
    Mam kilka wątpliwości na ktore nie znalazłem odpowiedzi, a chciałbym żeby wszystko było jak oryginał, więc proszę o pomoc.
    W innym temacie (http://www.a3-club.net/forum/showthr...-wewn%EAtrzny)) znalazłem informacje co ten pakiet zawiera, ale mam do tych punktów dodatkowe pytania:


    1. sportowe zderzaki z przodu i z tyłu 2. sportowy kształt osłony chłodnicy
    - Na allegro większość zderzaków jest sprzedawana bez żadnego wyposażenia (np. grill, dolne kratki) Pytanie, co muszę dokupić do zderzaka, a co będzie mi pasować od obecnej wersji ? Czy ta osłona chłodnicy to jest właśnie "grill" ? Na zdjęciach nie mogę się podpatrzeć różnicy między grillem w S Line z samym WQS, a tym z PQD. Kratki dolne przy halogenach to wiem, że sa inne. Czy jeszcze coś trzeba dokupić ?
    - Z tyłu wystarczy zderzak z atrapą dolną, tak ?

    3. emblemat S Line na osłonie chłodnicy oraz na bocznych listwach ochronnych z tyłu, po obu stronach pojazdu 4. listwy progowe w drzwiach z emblematem S-Line
    - czy te emblematy/listwy różnią się czymś od tych z pakietu WQS ?

    5. spojler dachowy S Line
    - czy tu był tylko jeden spojler czy rożne do wyboru ? Jeśli był jeden to czy ktoś może podać numer części lub jakąś nazwę co pozwoliłoby mi kupić taki jak w oryginale ?

    6. reflektory przeciwmgielne (nie dotyczy Ambition które ma je seryjnie)
    7. podwójne wyloty układu wydechowego (dotyczy tylko silników 1.6 benzyna)
    - rozumiem, że tu też dot. 1.6 bo inne silniki maja to w standardzie, tak ?


    Dodatkowe pytania do pakietu WQS.
    Były tam zakładane alufelgi 17" lub opcjonalnie trzy rodzaje 18". Może ktoś dać numery, ew. zdjęcia tych felg, żeby było wiadomo, które konkretnie to były ?
    Czy kierownice były w różnych wersjach czy tylko jedna trzyramienna ze skóry perforowanej na całości ? Chciałbym kierownice multiplikacyjną, ale wolałbym założyć od tego modelu, a nie od polifta.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 29-11-18 o 00:24

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •