Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 63

Temat: pakiet stylistyczny S-line(wewnętrzny i zewnętrzny)

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    A3 8P
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny pakiet stylistyczny S-line(wewnętrzny i zewnętrzny)

    Chciałbym zmienić zwykłego S line na S Line Plus czyli dołożyć zewnętrzny pakiet stylistyczny. Pytanie dotyczy modelu 2004-2008 Sportback.
    Mam kilka wątpliwości na ktore nie znalazłem odpowiedzi, a chciałbym żeby wszystko było jak oryginał, więc proszę o pomoc.
    W innym temacie (http://www.a3-club.net/forum/showthr...-wewn%EAtrzny)) znalazłem informacje co ten pakiet zawiera, ale mam do tych punktów dodatkowe pytania:


    1. sportowe zderzaki z przodu i z tyłu 2. sportowy kształt osłony chłodnicy
    - Na allegro większość zderzaków jest sprzedawana bez żadnego wyposażenia (np. grill, dolne kratki) Pytanie, co muszę dokupić do zderzaka, a co będzie mi pasować od obecnej wersji ? Czy ta osłona chłodnicy to jest właśnie "grill" ? Na zdjęciach nie mogę się podpatrzeć różnicy między grillem w S Line z samym WQS, a tym z PQD. Kratki dolne przy halogenach to wiem, że sa inne. Czy jeszcze coś trzeba dokupić ?
    - Z tyłu wystarczy zderzak z atrapą dolną, tak ?

    3. emblemat S Line na osłonie chłodnicy oraz na bocznych listwach ochronnych z tyłu, po obu stronach pojazdu 4. listwy progowe w drzwiach z emblematem S-Line
    - czy te emblematy/listwy różnią się czymś od tych z pakietu WQS ?

    5. spojler dachowy S Line
    - czy tu był tylko jeden spojler czy rożne do wyboru ? Jeśli był jeden to czy ktoś może podać numer części lub jakąś nazwę co pozwoliłoby mi kupić taki jak w oryginale ?

    6. reflektory przeciwmgielne (nie dotyczy Ambition które ma je seryjnie)
    7. podwójne wyloty układu wydechowego (dotyczy tylko silników 1.6 benzyna)
    - rozumiem, że tu też dot. 1.6 bo inne silniki maja to w standardzie, tak ?


    Dodatkowe pytania do pakietu WQS.
    Były tam zakładane alufelgi 17" lub opcjonalnie trzy rodzaje 18". Może ktoś dać numery, ew. zdjęcia tych felg, żeby było wiadomo, które konkretnie to były ?
    Czy kierownice były w różnych wersjach czy tylko jedna trzyramienna ze skóry perforowanej na całości ? Chciałbym kierownice multiplikacyjną, ale wolałbym założyć od tego modelu, a nie od polifta.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 29-11-18 o 01:24

  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    w temacie ktory wkleiles sa zdjecia zwykle 8p vs s-line
    tam widac roznice w wygladzie grilla ( tak, to oslona chlodnicy )
    jesli nie widzisz roznicy, to licz, zwykly ma 14 pionowych belek, s-line ma 11
    ( zwykly grill pasuje do zderzaka s-line, stad czesto takie samorobki mozna kupic u handlarzy, ma je tez duzo osob na aucie, niczego nieswiadomych .... )

    inny jest znaczek s-line, inne mocowania, boczne sa te same
    inne sa halogeny, zarowki, wtyczki, numery czesci podane w temacie o zmianie przodu, temat podwieszony

    spoiler jest jeden, taki sam jak w s3, oryginalnie pod niego jest inna klapa, z dziurami ( dlatego do zwyklej klapy sie je ucina i klei )
    w 3d tylko spoiler , w 5d jeszcze do zmiany swiatlo wsteczne
    wszystko opisane w wielkim temacie o spoilerze

    itd
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. Podziękowania dla Miro za pomoc w problemie

    pixem (17-08-16)

  4. #3

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    A3 8P
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że będzie łatwiej (taniej), a wychodzi na to, że za taka pełna zmianę na używanych częściach trzeba dać min. 4tyś. A co z tymi emblematami z pyt.3 są te same czy tak jak na grillu trzeba zmieniać ?

    Proszę jeszcze o odpowiedź na ostatnie 2 pytania dot WQS.

  5. #4
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pixem Pokaż post
    A co z tymi emblematami z pyt.3 są te same czy tak jak na grillu trzeba zmieniać ?
    napisalem Ci przeciez...


    Dodatkowe opcje wyposażenia dla wersji Ambition
    Pakiet sportowy S line plus
    Obręcze ze stopu metali lekkich, odlewane, 9-ramienne, o wymiarach 7,5 J x 17, z oponami 225/45 R 17
    Obręcze ze stopu metali lekkich, odlewane, 14-ramienne, o wymiarach 7,5 J x 18, z oponami 225/40 R 18
    (w ramach wyposażenia dodatkowego)
    Obręcze ze stopu metali lekkich, odlewane, 5-ramienne, o wymiarach 7,5 J x 18, z oponami 225/40 R 18
    (w ramach wyposażenia dodatkowego)
    Zawieszenie sportowe S line: obniżone o 10 mm nadwozie z dodatkowo usztywnionym układem amortyzacyjnym
    Emblemat S line na osłonie chłodnicy oraz na listwach ochronnych drzwi po obu stronach pojazdu
    Lakiery: wersja S line dostępna we wszystkich lakierach podstawowych, dodatkowo w lakierach specjalnych:
    Srebrnym perłowym Avus i Czerwonym perłowym Misano
    Listwy progowe z emblematem S line
    Deska rozdzielcza, wykładzina podłogowa i podsufitka w kolorze czarnym
    Elementy dekoracyjne S line z aluminium w odcieniu matowym
    Elementy dekoracyjne w kolorze czarnym z połyskiem (w ramach wyposażenia dodatkowego)
    Fotele sportowe ze specjalnie wyprofilowanymi bokami pokrytymi skórą oraz częścią środkową w tkaninie Speed
    w kolorze czarnym
    Tapicerka skórzana Vienna w kolorze grafitowo-czarnym (w ramach wyposażenia dodatkowego)
    Logo S line w oparciach przednich foteli
    Sportowa 3-ramienna kierownica pokryta skórą perforowaną w kolorze czarnym, z emblematem S line
    Wielofunkcyjna 3-ramienna sportowa kierownica pokryta skórą perforowaną w kolorze czarnym,
    z emblematem S line, dla przekładni manualnej (w ramach wyposażenia dodatkowego)
    Wielofunkcyjna 3-ramienna sportowa kierownica pokryta skórą perforowaną w kolorze czarnym,
    z emblematem S line, dla przekładni tiptronic/multitronicÂŽ (w ramach wyposażenia dodatkowego)
    Gałka skrzyni biegów pokryta skórą perforowaną w kolorze czarnym
    Osłona dźwigni skrzyni biegów pokryta skórą w kolorze czarnym (dla przekładni manualnej)
    Gałka skrzyni biegów z aluminium (dla przekładni manualnej) (w ramach wyposażenia dodatkowego)
    Dźwignia hamulca ręcznego pokryta skórą w kolorze czarnym
    Lusterka do makijażu, podświetlane

    Click image for larger version. 

Name:	kola sline.jpg 
Views:	1411 
Size:	87.3 KB 
ID:	15021

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Click image for larger version. 

Name:	1933513-22120090930234525.jpg 
Views:	1779 
Size:	174.2 KB 
ID:	15022Click image for larger version. 

Name:	1975313-22120090930234429.jpg 
Views:	881 
Size:	141.4 KB 
ID:	15023
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  6. Podziękowania dla Miro za pomoc w problemie

    pixem (17-08-16)

  7. #5

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    A3 8P
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    napisalem Ci przeciez...
    Aha, myślałem, że to cale zdanie dotyczy zderzaka

    Jeszcze wracając do kierownicy. Z tego co wkleiłeś wynika, że dla manualnej skrzyni biegów była jedna kierownica wielofunkcyjna, po lifcie też jedna. Pytanie czy to była ta sama kierownica czy rożne i jaki był kod tej 05r.-08r. Na allegro otworzyłem kilka aukcji i mam już 4 kody. Wszystkie na zdjęciach są bez łopatek mimo, że znalazłem też kierownice do dsg, która była oznaczona tym ostatnim symbolem.
    8P0419091EB
    8P0419091AP
    8P0419091DT
    8P0419689A

  8. #6
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    8P0419091EC kierownica 3 ramienna skóra perforowana z muli i emblematem s-line(przed lift/multi bez chromu i oznaczenie przycisku komend głosowych/strzałka i 3 zaokrąglone linie)
    8P0419091DT/DM kierownica 3 ramienna skóra perforowana z muli i emblematem s-line(po lift/multi z chromem i oznaczenie przycisku komend głosowych/zarys głowy i 3 zaokrąglone linie)
    8P0419091DS kierownica 3 ramienna skóra perforowana bez muli i emblematem s-line

  9. Podziękowania dla klamamoto za pomoc w problemie

    pixem (17-08-16)

  10. #7

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Panowie a takie szybkie pytanie. zamówiłem własnie pakiet s-line do swojego sportbacka i pytanie moje polega na ty czy do przedniego zderzaka potrzebuje coś jeszcze?? poodbno mocowania są inne ale to musze dokupić jakąś belkę pod zderzak??

  11. #8
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  12. #9
    bar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny Zderzak tylny 2007 Sportback S-line+ Przedni S-line

    moja A3 SPORTBACK 2008 przed liftem zwykła nie s-line
    czy pasuje zderzak tylny zwykły i S-line od sportback z 2009 (po lift) , do wersji z 2007 bez przeróbek czyli kupuje i zakładam
    mam wersję zderzaka z listwą ta z 2009 jest bez listwy i drugie pytanie , czy kupując kompletny przedni zderzak S-line do sportback przed lift , potrzebuje tylko wtyczek do halogenów , są to przejściówki czy muszę kupić w ASO nowe

  13. #10
    jerzu's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8Y
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    59 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    Witam,
    Pytanie za 100 punktów Czy grill w poliftowej A3 jest różny przy zderzaku s-line i nie s-line, czy mogę przełożyć swój i będzie cacy?

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •