Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 12 z 12

Temat: Odłączenie Subwoofera

  1. #11
    wyder's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1,8 Seria >>> A4 2,5TDI Q Mod>>> Będzie A5 mod :) niedługo >>> Sercem i duszą z wami
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    hmmm które piny zewrzeć przy końcówce ori suba żeby grało??
    Pzdr

  2. #12
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja u siebie zrobilem tak.Rozebralem suba i odlaczylem konektorki od glosnika.Glosnik jest stereo wiec uzyskalem w ten sposob 2 pary przewodow do zasilenia mojej skrzynki w ktorej mam dwa glosniki.
    Gra w miare jak na brak wzmacniacza zewnetrznego.

    jesli chodzi o twoj problem to tak jak koledzy mowili po odlaczeniu suba nie bedzie gral tyl bo po pierwsze wtyka ktora jest przy subie (u mnie czerwona)idzie zasilanie na wzmak w subie oraz sygnal audio.glosniki tyl masz podlaczone na wyjsciu tego wzmaka.Wiec jedyne wyjscie to odlaczyc przewody z wyjscia sub-wzmacniacza od tylnych glosnikow i podpiac je pod wyjscie zewnetrznego wzmacniacza a przewody z radia do wejscia zewnetrznego wzmacniacza.

    Jesli niemasz zewnetrznego wzmacniacza to podlacz te wtyczke od suba przy radiu spowrotem (tak zeby do suba dochodzilo zasilanie i sygnal audio)a odlacz w ori subwooferze tylko glosnik niskotonowy,przedluz te przewody tak zeby siegaly do twojego subwoofera i bedzie w miare gralo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •