Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 13 z 13

Temat: problem z bluetooth

  1. #11

    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dtr
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny

    U mnie znów po wizycie w ASO w celu zdjęcia ochrony komponentu przestał działać bluetooth i wyświetlał coś takiego: " Funkcja bluetooth jest obecnie niedostępna". Podjechałem do gościa który zajmuje się tylko Audi, aktywował w 5 min. Prawdopodobnie VAS`em. Kombinowałem VCDS na różne sposoby niestety nic to nie dało. W ASO stwierdzili ze bluetooth wcześniej nie działał i rozłożyli ręce (a nie było to prawdą bo był wcześniej aktywny).

  2. #12

    Data dołączenia
    Oct 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi A3 8V
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6TDI CAYB

    Domyślny [8V] Radio MMI a Bluetooth

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, jest to mój pierwszy post więc jeżeli coś źle dodałem to z góry przepraszam.

    Mam problem mianowicie kupiłem standardową wersje Audi A3 8V z 2013 roku, wersja jest uboga tzn. nie posiada sterowania guzików w kierownicy lub nawigacji.

    Gdy kupowałem ten samochód byłem pewny że skoro jest wyposażony w wysuwane radio MMI to na pewno ma bluetooth, tymczasem to co posiadam na ten moment to zmieniarka płyt CD/DVD w schowku wraz z wejściem na karty SD oraz port AUX znajdujący sie w rejonach podłokietnika. Czy ktoś ma pojęcie w jaki sposób mogę podłączyć bluetooth? Być może to radio jest wyposażone w bluetooth ale nie jest on włączony?

    Gdy próbowałem wchodzić do MMI Engineering Mode poprzez naciśnięcie przycisku return i lewego górnego przycisku, engineering mode pokazuje mi tylko wersje softu MU Software 0107 - nie mogę przeklikać się ani do Settings ani do Systemu. Czy ktoś wie jak to zrobić oraz jak mogę samodzielnie zaaktualizować radio do najnowszej wersji za pomocą karty SD?

    Pozdrawiam Serdecznie

    Zdjęcie nośnika który mam:
    Hidden Content

  3. #13

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    audi sie postarało zeby dobrze zabezpieczyć ta wersje która masz, też ja mam, jesli nie posiadasz sporej wiedzy oraz odpowiedniego sprzetu to vcdsem nic w tym radiu/navi nie zrobisz, bluetooth może i ma, ale jesli nie jest aktywowany/właczony w oprogramowaniu to leżysz i sam nic nie zrobisz.

    Aktualizacji nie zrobisz, bo softu do tego nie znajdziesz(ma go aso), dodatkowo jak wnioskuje to soft jest pod dany vin i wyposażenie auta zn. masz BT to po aktualizacji masz BT, ale jak zrobisz update z innego który nie miał to i ty juz mozesz go nie mieć.

    Sam walczyłem z mapami zeby jakoś je zaktualizować, bo mapy do tego to nie problem, problemem jest to ze ta navi ich nie czyta, bo ma w sofcie zakodowane ze ma czytać inne(twoje stare), aktualizacja map polega na zmianie w sofcie przez np: vas'a wersji mapy która ma czytać, karta SD z nowa mapą to formalność(starą przestaje czytać po update).
    Ostatnio edytowany przez Igorch - 21-10-20 o 16:49
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •