Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 12

Temat: FIRMA BOSCHMAN?-godna polecenia?

  1. #1
    LORK's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Windykacja /sprawy komornicze/porady dot.naleznosci
    Auto
    Ostatnio to różnie z tym bywa
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    7 razy

    Talking FIRMA BOSCHMAN?-godna polecenia?

    Moi drodzy, ostatnio zastanawiałem się czy głośniki i inny osprzet firmy BOSCHMANN jest zjadliwy? tzn .czy jakość (bo cena jest konkurencyjnie niska ) jest w miarę ok?
    czy ktoś z Was może przybliżyć mi bądź polecić mi jakieś produkty tej marki?jeżeli tak to jakie.

    Chcę mieć w autku grającą muzyczkę i tak się zastanawiałem czy zestawy BOSCHMANN są w ogole godne uwagi czy poprodtu uciec w inną marke i niezawracać sobie głowy.

    Dzieki za pomoc.
    ...po prostu mordeczki ...

    Nie pij, gdy prowadzisz - Za dużo się rozlewa.....

  2. #2
    W3N's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    wiec tak mój kumpel ma w golfie takie cos http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=388946297 na tylniej półce i ma to podłaczone pod radio i ******scie gra ponimo tego ze nie ma wzmacniacza ja ma cos takiego w aucie od rodziców http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=384617447 i tez pod radiem ale juz graja słabo .. słyszałem od paru ludzi na temat tych głosników i sie chwalą je sa tanie ale dobre ale to nie znaczy ze naj lepsze

  3. #3
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Boschmann, Alphard, Peying i inne tego typu cuda to najtańszy i najgorszy szmelc jaki można sobie wyobrazić, także nie odradzam ale kategorycznie ZABRANIAM zakupu sprzetu tych marek
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez W3N Pokaż post
    wiec tak mój kumpel ma w golfie takie cos http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=388946297 na tylniej półce i ma to podłaczone pod radio i ******scie gra ponimo tego ze nie ma wzmacniacza ja ma cos takiego w aucie od rodziców http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=384617447 i tez pod radiem ale juz graja słabo .. słyszałem od paru ludzi na temat tych głosników i sie chwalą je sa tanie ale dobre ale to nie znaczy ze naj lepsze


    Trzymajcie mnie !!!
    Ostatnio edytowany przez Trociniarz - 25-06-08 o 11:56 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #4
    W3N's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    normalnie czekałem na Twoja wypowiedz Trociniarz bo wiem że siedzisz w tym i duzo o tym wiesz . ale zas z jednej strony nie każdego stac zeby obsadzic auto na jakims pro sprzecie ale zas z drugiej strony po co wsadzac jakis szajs lepiej poczkekac dozbierac kase i wsadzić porządne a nie żałowac potem że sie wsadziło tanie i nie spełnia naszego oczekiwania

  5. #5
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez W3N Pokaż post
    normalnie czekałem na Twoja wypowiedz Trociniarz bo wiem że siedzisz w tym i duzo o tym wiesz . ale zas z jednej strony nie każdego stac zeby obsadzic auto na jakims pro sprzecie ale zas z drugiej strony po co wsadzac jakis szajs lepiej poczkekac dozbierac kase i wsadzić porządne a nie żałowac potem że sie wsadziło tanie i nie spełnia naszego oczekiwania

    Widzisz, ja jestem najlepszym przykładem tego, ze nie trzeba ciężarówki pieniędzy aby zrobić naprawde dobre granie, na ostatnich zawodach przegoniłem gościa, ktory finansowo miał 3 x grubiej....pieniądze to nie wszystko. Ja nigdy nie namawiałem, ani nie wciskałem nikomu produktów drogich, bo sam mam umiar w tych sprawach, ale zawsze bede starał się tępić filozofie kolorowych głośników, wielkich chińskich magnesów ktore zalewają nasz rynek bo to pieniądze niewiele mniejsze a wyrzucone w błoto.

    Temat jest prosty, jeśli ktos chce wydać 150zł na boschmanny niech dociuła te 60 zł i juz kupi powiedzmy nowy zestaw Helixa...itd itp, życie to sztuka wyboru.

  6. #6
    LORK's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Windykacja /sprawy komornicze/porady dot.naleznosci
    Auto
    Ostatnio to różnie z tym bywa
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    no i już wszystko wiem!!!
    Trociniarz dzięki za rozjaśnienie mojego małego mózgu w tej kwestii.
    NIE BEDĘ więc inwestowal w tą firmę tym bardziej że to nie kwestia byłaby 150zl

    czy jeżeli będę miał inne pytania odnosnie grania to moge się odezwać Trociniarz?

    Pozdrawiam i dziekuję !
    ...po prostu mordeczki ...

    Nie pij, gdy prowadzisz - Za dużo się rozlewa.....

  7. #7
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    LORK , dział car audio jest otwarty, śmiało pisz konkretne pytania bo osób ogarniających car audio jest tu conajmniej kilka prócz mnie.

  8. #8
    Still's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skarszewy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Sorki za OFF TOPIC...

    Trociniarz widze nowy awatar, to twoje rozwiazanie odnośnie tweeterów??
    Nigdy kiedy pisze, nie zastanawiam się co chcesz usłyszeć...

  9. #9
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz Pokaż post
    Widzisz, ja jestem najlepszym przykładem tego, ze nie trzeba ciężarówki pieniędzy aby zrobić naprawde dobre granie, na ostatnich zawodach przegoniłem gościa, ktory finansowo miał 3 x grubiej....pieniądze to nie wszystko.
    zgadzam sie w 100% sprzet to zaledwie polowa sukcesu dobrego grania. druga polowa to poprawna instalacja oraz strojenie calego systemu.

    buszmeny i alpierdy to glosniki dla gosci w maluchach z wiejskim tuningiem.
    c-a sie robi powoli...

  10. #10
    W3N's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Wiem o tym i zawsze zwracan uwage na Twoje opinie Gratki za awans żeby nie było ze OF to jak pisałem wyżej dobre nie znaczy naj lepsze bouszmen to najniższa pólka a wiecie co leży na tej półce .... czytajcie uważnie co masz new moderator mówi pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •