Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 22 z 22

Temat: wydech

  1. #21
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Dobra Panowie prosiłbym o poradę, bo sam nie wiem czego szukać, pacjent to 2.8 v6 ktoś wyciął katy i wstawił zamiast tego jakieś puszki, chwilowo nie ruszam bo nie ma efektu poloneza, nic nie brzęczy buczy itd... natomiast z tyłu wisi mi jakiś tragiczny końcowy tłumik, wygląda na ori ale w kiepskim stanie i chciałbym go wymienić. Obecnie tak od 3tys w górę auto brzmi naprawdę przyjemnie pojawia się takie delikatne burczenie jak przystało na 2.8, ale jest za cicho i za mało rasowo
    I teraz pytanie jaki końcowy tłumik polecacie kupić (dodam iż mam quattro) żeby uzyskać taki dźwięk:

    dodam jeszcze że nie ma być cicho, tylko żeby nie było wiochy jak w wiejskim kadecie, poza tym może się drzeć ile wlezie bo to nie na codzień

    1 opcja

    2 opcja oczywiście odpada tak zamocowana pucha, bo muszę mieć dwie ładne końcówki ale drze się jak marzenie

  2. #22
    Inko's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznan/ Czerwonak
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    pewnie masz wrzucone strumiennice zamiast katów albo jakieś zamienniki trzeba by zrobić przelotowa puszkę nie za dużą nie za małą taką w sam raz
    Spawanie kwasu doloty,wyloty itp... mechanika samochodowa... http://www.demcar-customs.pl http://www.facebook.com/pages/Dem-Car/558007140883770

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •