Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Wymiana systemu przedniego

  1. #1
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny Wymiana systemu przedniego

    Witam.
    Wczoraj wywaliłem z Niuni oryginalnego suba z nadkola, bo niestety, według mnie, grał tragicznie. Na szczęście ze swojego starego autka wyciągnąłem skrzynię z 25cm wooferkiem Pioneera i wzmacniacz Phonocara PH560 (2x60W RMS / 1x180W RMS), które grały (i grają zresztą) bardzo przyzwoicie.
    Jednak mimo to, nie jestem zadowolony z brzmienia przednich głośników (tylne mam chwilowo odpięte). Co byście polecili na przód, żeby jako tako grało i nie wymagało większych modyfikacji typu panele (wytłumienie mogę zrobić i na pewno zrobię)? Kwota jaką dysponuję w tej chwili na głośniki to ok. 300zł, na pewno nie więcej. I czy jest w ogóle sens podpinać głośniki w tylnych drzwiach? Czy lepiej sobie to darować?
    Ostatnio edytowany przez netes - 01-07-08 o 10:08

  2. #2
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    netes , jak mamy trzymać poziom na forum, to starajmy się pisać jako tako, ale gramatycznie, bo nie kumam co to są "przody" ...no chyba, że masz kilka aut i w każdym z nich chcesz wymienić system przedni. Zmieniłem temat wątku, bo jakoś sie czytać tego nie dało.

    Jeśli posiadasz już jakiś sprzęt, cd, subwoofer i wzmak to pofatyguj się i odnajdz ich symbole, inaczej ciezko bedzie Ci pomóc.

    Co do głośników z tyłu to wątków jest masa, proponuje troszke laktury poprzednich wątków.

  3. #3
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    @Trociniarz
    Przepraszam, poprawię się

    Tak więc w celu uściślenia:
    - jednostka centralna Pioneer 4000UB
    - wzmacniacz Phonocar PH560 (2x60W / 1x180W RMS)
    - subwoofer Pioneer 25cm w obudowie zamkniętej (nie jestem w stanie podać symbolu, bo jest wytarty, wiem tylko, że to jakiś z "Green Series")
    - system z przodu i z tyłu seryjny (wyrzucony jedynie sub)

    Chciałbym poprawić brzmienie systemu przedniego, a z tylnego albo zrezygnować, albo zmodernizować (jeśli jest w ogóle sens).
    Z tego co czytałem, można spokojnie zrobić porządne audio bez używania tylnych głośników, dlatego zastanawiam się czy warto kupować dodatkowy wzmacniacz, żeby je podłączyć, czy lepiej sobie odpuścić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •