Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 18 z 18

Temat: zwarcie-usterka elektryczna

  1. #11
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Popaliło ci bezpieczniki, ewentualnie przekaźniki, musisz posprawdzać tylko wypnij sobie wiązkę drzwi aby nie było już zwarcia, ewentualnie zapraszam do Pruszkowa i ci to ogarnę.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  2. #12

    Data dołączenia
    Sep 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Golem1 Pokaż post
    Popaliło ci bezpieczniki, ewentualnie przekaźniki, musisz posprawdzać tylko wypnij sobie wiązkę drzwi aby nie było już zwarcia, ewentualnie zapraszam do Pruszkowa i ci to ogarnę.
    Bezpieczniki sprawdziłem, przekaźniki sprawdzę, czy przekaźniki normalnie się wysuwają z gniazd czy są w jakiś specjalnych mocowaniach?

  3. #13

    Data dołączenia
    Sep 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Golem1
    Chętnie skorzystam z Twojej pomocy, napisz kiedy można

  4. #14
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Sprawdziłeś bezpiecznik Midival na przodzie skrzynki bezpieczników w komorze silnika odpowiadający za dystrybucje zasilania na tej linii jak i równoległych gałęziach jak: wtyczka diagnostyczna, panel klimatyzacji, pompę paliwa, oświetlenie wnętrza, dmuchawa, zapalniczka?

    Ostatnio edytowany przez BuX2 - 10-09-22 o 18:20 Powód: Brak podanego rocznika w panelu, a co za tym idzie konieczność rozróżnienia rozmieszczenia bezpieczników.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  5. #15

    Data dołączenia
    Sep 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    bezpieczniki midival to te, ktore mocowane są na kablach z boku skrzynki? to nie sprawdzałem.Sprawdzę i dam znać.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    faktycznie bezp 80A jest przepalony, czy mogę bezp zapożyczyć z przewodów obok, żeby sprawdzić czy szyby działają?

  6. #16
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Jak masz skrzynkę bezpieczników rocznikowo z 2005 to możesz wziąć do sprawdzenia 100A bezpiecznik od dodatkowego ogrzewania powietrzem.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  7. #17

    Data dołączenia
    Sep 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Chłopaki Wielkie dzięki, nowy bezpiecznik midi w intercarsie za 12zl i wszystko zaczęło działać

  8. #18

    Data dołączenia
    Jul 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radomsko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Problem z elektryką

    Witam wszystkich, dzisiaj napotkałem następujący problem. Rano zajechałem do pracy około 55km od domu po drodze wszystko pięknie ładnie zero problemów. Auto stało 6h. po pracy wsiadam odpalam ujechałem z 500m psiknąłem spryskiwaczami psiknęło na szybę i lampy, psiknąłem drugi raz psiknęło już tylko na szybę i tu się zaczęła jazda. centralny sam się otwiera i zamyka ( przycisk nie działa wszystko się samo robi), podświetlenie zegarów gaśnie i się zapala, klimatrnik przyciemnia się potem na maxa jasność a na końcu się wyłącza, na wyświetlaczu mam komunikat main beam assist: faulty system, przestał działać tempomat i prawe lusterko. Po zajechaniu do domu podłączyłem kompa i są 2 błędy U0212 brak połączenia z modułem kierownicy, U0164 stracone połączenie z modułem HVAC. Pomóżcie proszę bo nawet nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny. A3 8p 2009r 2,0tdi, nie posiadam VCDS tylko coś ala delphi. Z góry dziękuję
    Bezpieczniki w kabinie sprawdzone i są sprawne
    Ostatnio edytowany przez Patt - 30-11-22 o 11:25

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •