Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Wymiana podsufitki, podłączenie dodatkowego wyposażenia

  1. #1
    hornikeer's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi S3 sedan
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny Wymiana podsufitki, podłączenie dodatkowego wyposażenia

    Witam wszystkich,
    Zamierzam wymienić w swoim a3 8va 2.0 TDI RM 2014 podsufitkę z białej na czarną, zakupiłem już odpowiedni zestaw, ale w mojej obecnej konfiguracji nie posiadam lampek w osłonkach przeciwsłonecznych i lusterka fotochromatycznego, w nowej, czarnej, wersji takie bajery będę już posiadał, oczywiście chciał bym żeby działały po zamontowaniu Hidden Content No i tu pojawia się moje pytanie, czy ma ktoś z was schemat instalacji żebym wiedział jak to podłączyć? Dodam że posiadam czujnik deszczu/zmierzchu.
    Z góry dziękuje za pomoc.

    Pozdrawiam Michał
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-02-17 o 16:26
    Było A3 8P 2.0 TDI BKD 167KM--->A3 8P Lift 2.0 TDI CBAB 198KM--->Jest A3 8V 2.0 TDI CRBC 185KM/420NM

  2. #2
    bastek707's Avatar
    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pleszew
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Hidden Content Oryginalnie napisane przez hornikeer Hidden Content
    Witam wszystkich,
    Zamierzam wymienić w swoim a3 8va 2.0 TDI RM 2014 podsufitkę z białej na czarną, zakupiłem już odpowiedni zestaw, ale w mojej obecnej konfiguracji nie posiadam lampek w osłonkach przeciwsłonecznych i lusterka fotochromatycznego, w nowej, czarnej, wersji takie bajery będę już posiadał, oczywiście chciał bym żeby działały po zamontowaniu Hidden Content No i tu pojawia się moje pytanie, czy ma ktoś z was schemat instalacji żebym wiedział jak to podłączyć? Dodam że posiadam czujnik deszczu/zmierzchu.
    Z góry dziękuje za pomoc.

    Pozdrawiam Michał
    witam też chciałbym dołożyć podświetlane osłony przeciwsłoneczne ale nie mam schematu.
    udało ci się coś dowiedzieć - zdobyć schemat ?

    pozdr

    - - - Aktualizacja postu - - -

    witam też chciałbym dołożyć podświetlane osłony przeciwsłoneczne ale nie mam schematu.
    udało ci się coś dowiedzieć - zdobyć schemat ?

  3. #3
    bastek707's Avatar
    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pleszew
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Hidden Content Oryginalnie napisane przez bastek707 Hidden Content
    witam też chciałbym dołożyć podświetlane osłony przeciwsłoneczne ale nie mam schematu.
    udało ci się coś dowiedzieć - zdobyć schemat ?

    pozdr

    - - - Aktualizacja postu - - -

    witam też chciałbym dołożyć podświetlane osłony przeciwsłoneczne ale nie mam schematu.
    udało ci się coś dowiedzieć - zdobyć schemat ?
    tak założyłem podłączenie banalne ! prąd z lampki - oświetlenie przednie - są dwie z plusem i ciągniemy do lampek osłon słonecznych a od masy z lampek ciągniemy przewód do osłon (muszą mieć wyprowadzone przewody i łączymy szeregowo brązowe przewody a w podsufitce wycinamy otwory na lampki i po sprawie (lampka musi wypaść w otworze klapki zamykania lusterka !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •