Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 219

Temat: Zmiana radia chorus na concert

  1. #111
    DIBOSS's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kamień Pomorski tel. 600 478 727
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.4T CAXC
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ok- dzięki.Sprawdzę wieczorkiem , bo muszę jechać po żonkę.. I dam znać.

  2. #112
    robakhh's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    londyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    panowie na szybko pytanko mam radio concert ( kaseciak) zmieniarka w bagazniku w moim a3 2001 pod bosa glosniki ori wszystko czy bedzie mi pasowlo p&p radio concert na plyty ze zmieniarka w sobie od a4 z 2oo3r dodam ze u mnie nie ma fisa a w a4 sa wyswietlane tylko numery utworow na fisie czyli CAN czego u mnie nie ma. I czy warto wogole ?? pozdrawiam

  3. #113

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oleśnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam Panowie, przeczytalem caly temat i mam pare pytan, a wiec tytuly z radia wyswietalja sie na fisie, wiec z tego co wyczytalem to mam Can, ale radio wylacza sie automatycznie mniej wiecej co godzine, wiec z tego wynika ze nie mam cana ?? ;/ co gorsza nie wlacza sie i wylacza z kluczyka, jeszcze do tego mam audi po lifcie 2001rok ale concert II nie pasuje bo jest za duze, a ponoc to od tego lifta, pytanie dlaczego ? czy ma ktos jakies pomysly podpwoiedzi ?

  4. #114
    jaczek7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź k/DOBRONIA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    81 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    znaczy że miałeś mieszane coś w instalacji i np masz podłączony tylko jeden przewód CanL a drugiego Can H nie ma lub jest wpięty nie w ten pin co potrzeba, a to że radio jest zbyt duże to raczej nie jest od A3 tylko np od A4, musisz wymienić front lub porezać
    ET: I OP-2008 17,17 / II OP-2009 r. 15,64 / III OP-2010 r.15,33 / IV OP-2011r. 15,27 / V OP-2012r. 14,56/ Spot 2014 Konstantynów / 2015 10 URODZINY

    A3--> A4--> A5-- > i nastała era SUV ... czarny i biały

  5. #115

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oleśnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ok, a masz moze rozpiske ze zdjeciami jak to popodpinac ? bo wczesniej ktos robil przeorbke ale zdjecia wygasly i nie wiem jak, a chcialbym to zrobic , bo szkoda jest mi troche 100 zl na cos co moge zrobic sam , a co do tego panelu to kupilem jako orginalne radio do a3 i z tego co pisales wczesniej jaczek7 ponoc od a4 maja cos srebrnego ;P, u mnie cale jest w szarym kolorze zrobione jak by z gumy, pozatym moze ktos z forumowiczow ma taki panelik do sprzedania, jakie to moga byc koszta ?

  6. #116

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oleśnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    no i przed chwila dzwonilem do kolesia ktory sie na tym "zna" powiedzial mi ze na panelu sa oznaczenia do jakiej wersji to jest, wiec moze byc do a3 ale np 8p, wieczorem sprawdze i podziele sie informacja, pytanie: czy macie pomysly gdzie mozna dostac panel do 8l, na allegro nie ma ;/, a moze ktos z forumowiczow chce sie pozbyc, chetnie przyjme

  7. #117
    jerzu's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8Y
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    59 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    Do 8L jest najszerszy panel 23cm do 8p 22cm, jakie radio miałeś wcześniej? możliwe, że nie masz CAN'a tylko odpowiednie kable podpięte do przesyłania info do licznika

  8. #118

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oleśnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    no walsnie nie wiem jakie radio bylo wczesniej, poniewaz kupilem ja bez radia, mam ja dopiero 3 miesiace, ale bylem u mnie w miescie w car audio i niby za stowke zrobi mi odpalanie z zaplonem i ze nie bedzie sie wylaczac czyli podejrzewam ze mam CAN, tylko zastanawia mnie jak to popodlaczac bo slyszalem juz i w sumie sam widzialem ze jest namieszane w kablach, podejrzewam ze bylo radio nie orginalne...

  9. #119
    jaczek7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź k/DOBRONIA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    81 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    to jedź za tą 100wke niech Ci zrobi porządek i będziesz zadowolony, jak nigdy nie miałeś z tym do czynienia to sam tego nie ogarniesz, a nikt Ci tu na forum nie pomoże na podstawie Twoich opowiadań.
    ET: I OP-2008 17,17 / II OP-2009 r. 15,64 / III OP-2010 r.15,33 / IV OP-2011r. 15,27 / V OP-2012r. 14,56/ Spot 2014 Konstantynów / 2015 10 URODZINY

    A3--> A4--> A5-- > i nastała era SUV ... czarny i biały

  10. Podziękowania dla jaczek7 za pomoc w problemie

    koorasy (29-03-12)

  11. #120

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oleśnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ok zrobie jak mowisz

Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •