Strona 15 z 22 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 141 do 150 z 214

Temat: Audi MIB, nawigacja MIB

  1. #141

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez RETAJD Pokaż post
    Mam wersję oprogramowania MSTD_EU_AU_P5101 ? Jaki to system nawigacji? Przegrzebałem ten post: http://mr-fix.pl/wpis/2g-3g-rns-rodzaje-mmi-audi/ i w komentarzach również widzę problemy dotyczące softu tej wersji.
    Za jakąkolwiek pomoc dziekuję
    Nie masz zadnej z wymienionych wersji, masz to co wiekszość czyli MMI STD z którą nic nie da sie zrobić, bo ma ja tylko A3 tak mocno zabezpieczoną i nikt sie nią nie zajmuje, ciesz sie ze masz tak wysoki soft(5xxx), bo ja mam 2xxx a za aktualizacje w aso zyczą sobie jakieś 250zł
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

  2. #142

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tu i tam
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Co bedzie lepsze, mam teraz a3 8V bez navi, klikając na przycisk pokazuje ze nie jest zainstalowana, chciałbym dołożyć navi i kamerę cofania, Ew wlan, co bedzie najlepsza opcja w tym przypadku? A moze lepsza Google maps ? Tylko jak to wszystko współpracuje? Menu itp działają tak samo?

  3. #143
    Pixel's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Monachium, Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Moim zdaniem cenowo i na przyszłość lepsza będzie wymiana navi na wersje z Google. Na chwile obecna sama aktywacja w wersji standard (STD) wraz z karta SD to porównywalna cena do wymiany i kodowania całości.
    Ja mam tez wersje std i jeżdżę z nawi w telefonie i czekam na koniec gwarancji.
    Było: A3 8L 1.9TDI - ASZ - 165KM by CS.
    Jest: A3 8V 2.0 TDI - CUNA - 184KM = 222KM

  4. #144

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tu i tam
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    No ja juz gwarancji nie mam ze względu na przebieg wiec mysle jak to ogarnąć, a jak sprawa wyglada z podłączeniem oryginalnej kamery do navi z wersja Google? Wszystko działa jak w oryginale?

  5. #145

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Kamerę podłączysz do każdej wersji MMI. Jeśli masz zamiar wymienić MMI to najlepiej MIB2 z android auto. Google Earth nie będzie dostępne w oryginalnych nawigacjach audi po 2020 roku, jeśli chcesz mieć podgląd satelitarny z google to będzie dostępny tylko przez android auto. Jeśli szukasz kamery cofania to szukaj kamer z a3 poliftowych, mają już wbudowany moduł, numer części do sedana to 8V0827566B. Koszt to 300-400zł, wersja przedliftowa podobnie ale trzeba jeszcze osobno moduł za 300zł. Poliftowe są kompatybilne wstecz, dokładałem do auta z 2015 roku i wszystko gra.

  6. #146
    dansu's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MrMike Pokaż post
    Kamerę podłączysz do każdej wersji MMI. Jeśli masz zamiar wymienić MMI to najlepiej MIB2 z android auto. Google Earth nie będzie dostępne w oryginalnych nawigacjach audi po 2020 roku, jeśli chcesz mieć podgląd satelitarny z google to będzie dostępny tylko przez android auto. Jeśli szukasz kamery cofania to szukaj kamer z a3 poliftowych, mają już wbudowany moduł, numer części do sedana to 8V0827566B. Koszt to 300-400zł, wersja przedliftowa podobnie ale trzeba jeszcze osobno moduł za 300zł. Poliftowe są kompatybilne wstecz, dokładałem do auta z 2015 roku i wszystko gra.
    Masz może nr tej jednostki o ktorej mowisz? Od jakiegos czasu rozglądam się za mib2 i zastanawiam sie, moze sie ktos orientuje, mib II a mib2 to to samo wydanie czy czymś się różnią poza sposobem opisu? i jeszcze czy w każdej mib2(II) jest panel z dwoma przyciskami czy to też rożnie bywało ?
    DanSu
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic50604_1.gif

  7. #147

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Oficjalnie funkcjonuje oznaczenie MIB2, MIB II to tylko inna forma zapisu że to druga wersja do poliftowych. Wszystkie MIB2 mają panel sterowania z 2 przyciskami, ale na upartego z 4 przyciskami z MIB1 też będzie działać, nie będzie jedynie funkcji dotykowych pokrętła i pokrętłem nie będzie można przesuwać po mapach. Moja jednostka to 81A035188 ale jeśli chcesz mieć pełną funkcjonalność Virtual Cockpitu to musisz kupić wyższą wersję 8V1035035, ma z tyłu dodatkowe wyjście do podpięcia ekranu VC.

  8. #148

    Data dołączenia
    Oct 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CNSB (170 KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Czy przełożenie samego wysuwanego ekranu na większy w Audi A3 8V 2016 (przed lift) to zwyczajny proces P&P? Czy wymagana jest tutaj jakaś robota z kodowaniem?

    Pozdrawiam

  9. #149

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez anonaudi Pokaż post
    Czy przełożenie samego wysuwanego ekranu na większy w Audi A3 8V 2016 (przed lift) to zwyczajny proces P&P? Czy wymagana jest tutaj jakaś robota z kodowaniem?

    Pozdrawiam
    sam ekran nic nie da, zobacz z dwie strony wstecz ktoś tam podłaczył ten wiekszy ekran i zrobił zdjecie, ma inna rozdzielczość i nie zadziała trzeba stacje wymienić, rozblokować i zakodowac
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

  10. #150

    Data dołączenia
    May 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MrMike Pokaż post
    Kamerę podłączysz do każdej wersji MMI. Jeśli masz zamiar wymienić MMI to najlepiej MIB2 z android auto. Google Earth nie będzie dostępne w oryginalnych nawigacjach audi po 2020 roku, jeśli chcesz mieć podgląd satelitarny z google to będzie dostępny tylko przez android auto. Jeśli szukasz kamery cofania to szukaj kamer z a3 poliftowych, mają już wbudowany moduł, numer części do sedana to 8V0827566B. Koszt to 300-400zł, wersja przedliftowa podobnie ale trzeba jeszcze osobno moduł za 300zł. Poliftowe są kompatybilne wstecz, dokładałem do auta z 2015 roku i wszystko gra.
    Witaj. Czy podłączenie tej kamery: 8V0827566B - to duży problem ? mam a3 sedan 1.2014. Bawiłem już się w wymianę przycisku klapy, jak nagle przestał mi się otwierać bagażnik - oczywiście okazało się, że to przetarty przewód od klapy w lewym boczku bagażnika. Ale pamietam, że miałem przy przysiku tylko jedną wtyczke, a przycisk z kamerą ma dwie wtyczki - czy będzie trzeba poprowadzić całą wiązkę aż do deski ? jakie części oprócz 8V0827566B muszę zakupić ? - może masz namiar na jakąś instrukcję ?

Strona 15 z 22 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •