Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 171 do 180 z 214

Temat: Audi MIB, nawigacja MIB

  1. #171

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)

    Domyślny

    Cześć, poproszę na pw ofertę od osób na forum zajmujacych się mapami i spolszczaniem MIB, potrzebuje polski język oraz polskie mapy w samochodzie A3 8V 2018 USA z Virtual Cocpit, mam tam z tego co wyczytałem na forum MIB2 (dwa sloty sd i slot sim w schowku, włącznik nav jest na tunelu srodkowym)
    S3 326/396 by CompSport

  2. #172

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rr
    Auto
    Audi A3 8v3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny

    Ja mam problem z szumami w radiu A3 15r. Mmi navigation plus 2x sd w schowku + navi na dysku twardym. Dam głośniej i po prostu tak trzeszczy że nie da się słuchać, zrobię reset kombinacja 3 przyciskow z tunelu i wszystko gra jak trzeba. Wyjdę z auta na np 10 minut i znów szumy.. Reset pomaga za każdym razem do czasu kolejnego trzeszczenia. Glosniki, instalacja dobre, brak bledow w vcds. Ktoś ogarnie to na mazowszu?

  3. #173
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Pisz do Pawła, pab567 z forum skoda superb. MIB1 ma znany (nie tu) problem z końcówkami mocy. Będzie trzeszczeć aż całkiem dźwięk padnie.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  4. #174
    zbigzbig20's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Hi. Mam pytanie. W aucie mam navi mmi mib1 high z softem mhig_us_au_p2014 i mapami na hdd ece 2018
    Pierwsze pytanie w jaki sposób najszybciej zaktualizować mapy do najnowszej wersji? W myaudi pokazuje że nie ma już nowszych map do mojego auta. Po drugie posiadam w moim mmi 2 sloty na sd i jednen na sim. Wkładałem już sim play, tmobile i nic. Wie ktoś jak to ruszyć? Auto jest z usa i nie wiem czy jest jakaś blokada sim na Europę?
    Trzecie pytanie to czy jest jakiś sposób, moduł aby do tego mmi nie wymieniając jednostki na mib2 dołożyć android auto czy apple carplay?

  5. #175
    Marshalone's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kępno
    Auto
    Audi A3 8V Sedan
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny Navi Plus i karta sim - brak reakcji

    Witajcie serdecznie forumowicze! Z racji, że nabyłem A3 8V z wersją Navi Plus przed liftem, postanowiłem uruchomić mapy Google, lecz mam problemy z wykryciem przez system karty sim. Po włożeniu karty brak jakiejkolwiek reakcji, nic nie wyskakuje, a po wejściu w audi connect wyskakuje brak połączenia- możliwy brak karty sim. Dodam jeszcze, że wkładałem kartę sim Play z 300GB internetem oraz T-Mobile. Próbowałem już włączyć moduł danych w ustawieniach, ale bez pozytywnego rezultatu. Moja wersja oprogramowania to: MHIG_EU_AU_S1531_1 czy ktoś was spotkał się z podobnym problemem lub wie co może być przyczyną?

  6. #176
    zbigzbig20's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Witam. Także mam A3 8V ale amerykańca. Ten sam problem. Z tego co się dowiedziałem to że amerykański moduł nie czyta europejskich kart sim. Dałem sobie z tym spokój bo i tak google eartch ma być wyłączone a w audi connect nic ciekawego nie ma. Jadę niedługo na wymianę mojej jednostki mib high na mib2 z nawigacją i odblokowanym android auto/apple carplay  Wtedy będzie spoko

  7. #177
    Marshalone's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kępno
    Auto
    Audi A3 8V Sedan
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny

    Tylko tak się składa, że właśnie u mnie powinno czytać bez problemowo tą kartę bo to wersja europejska z rynku niemieckiego. Posiada ktoś może Navi Plus i wie może czy w vcdsie na 5F jest jakaś możliwość sprawdzenia czy mib czyta kartę, albo ewentualnie jakaś opcja co pozwala na wyłączenie/włączenie tego slotu?. Zauważyłem również, że jak mam włączone światła to świeci podświetlanie slotów kart SD, a slot na karte sim nie jest, w ogóle podświetlony...

  8. #178

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zbigzbig20 Pokaż post
    Jadę niedługo na wymianę mojej jednostki mib high na mib2 z nawigacją i odblokowanym android auto/apple carplay  Wtedy będzie spoko
    Jakie koszty takiej wymiany oraz w jakim mieście? planuje u siebie rownież aktualizację do nowszej wersji tzn. na MIB2

  9. #179
    zbigzbig20's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Firma Retrofit Lab z Nasielska koło Warszawy wyceniła mi wymianę na mib2 z kodowaniem itp. na około 2000pln. Więc spoko. Pytałem jeszcze gdzieś w Krakowie bodajże. Tam około 2500pln . Można też iść w taki moduł multimedialny który doczepia się do naszej jednostki mib i rozszerza on jej możliwości choćby o apple carplay/ android auto, screen mirroring itp. Jest tego sporo na aliexpress za rozsądne pieniądze ale jednak wolę oryginalną jednostkę

  10. #180

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zbigzbig20 Pokaż post
    Firma Retrofit Lab z Nasielska koło Warszawy wyceniła mi wymianę na mib2 z kodowaniem itp. na około 2000pln. Więc spoko. Pytałem jeszcze gdzieś w Krakowie bodajże. Tam około 2500pln . Można też iść w taki moduł multimedialny który doczepia się do naszej jednostki mib i rozszerza on jej możliwości choćby o apple carplay/ android auto, screen mirroring itp. Jest tego sporo na aliexpress za rozsądne pieniądze ale jednak wolę oryginalną jednostkę
    U mnie również w granicach 2k wymiana, kodowanie + aktywacja dożywotnich aktualizacji map. W mojej nawigacji nie ma karty z mapami więc póki co jakbym nie miał nawigacji w aucie tylko w telefonie. Aktualizacja map nie opłaca się więc pozostaje tylko aktualizacja całej jednostki na MIB2

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •