Strona 10 z 22 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 214

Temat: Audi MIB, nawigacja MIB

  1. #91

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    @JackQ ehh o czym ty piszesz z tym patch'owaniem?
    To co dałem screen to mapa prosto ze strony VW która jest oficjalnie dostepna, jest tam również instrukcja instalacji, w skrócie kasujesz dane ze swojej oryginalnej karty wgrywasz te pobrane i działa, nic wiecej, a jak widac mapa jest ta sama i jak to jest mozliwe?

    zastanawia mnie jeszcze tylko kwestia karty, bo karta audi jest zabepieczona przed formatowaniem oraz zmianą na niej danych(ciekawe czy przypadkiem nie ma odłaczonego w srodku tego suwaka bocznego?)

    Prawdopodobnie za przyjmowanie nowej mapy odpowiedzialny jest plik: P75_N60S3MIBS2_EU.md5 a z tego co pamietam to soft np w samsungach jest spakowany do plików ".md5"
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

  2. #92
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    No, tak jak mówiłem, otrzymałem odp od Wrclaguna
    Kod:
    NIESTETY to STD  i tylko ASO
    Zatem może skończmy te czcze gadanie, bo coś czuję, że będziemy kopać i kopać a i tak nic z tego nie wyjdzie (taki już jestem pesymista hyhyhy).
    Skoro zmiana na chińczyka to zły pomysł, to może pokusić się o "budżetową" wymianę na wyższą/nowszą wersję navi. Może da się jakoś taniej wyłączyć CP a zakup jednostki i lcd idzie ogarnąć w niskiej cenie, no i oczywiście zakodowanie tego.
    Ostatnio edytowany przez Jackq - 12-01-19 o 09:33
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  3. #93

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław, woj. dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)

    Domyślny

    Ja mam w moim aucie wersję MHIG_US_AU_P1053. Byłem ostatnio w ASO i powiedzieli mi, że nie mogą wgrać mi wersji europejskiej czyli MHIG_EU_AU.... i przez to też nie pójdzie mi mapa europy od nich. Wie ktoś może jak mogę samemu wgrać jakiś soft europejski. Ma ktoś może jakiś pliki i może mi udostępnić ?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    A powie mi ktoś czym się różni MIB1 od MIB2? Jak mogę to sprawdzić. Ja mam wersję MHIG, mam dysk twardy, mam na nim wgraną mapę USA i Kanady, do tego mam 2 wejścia na kartę SD ale nie mam wejścia na kartę sim. Dodatkowo jak wchodzę w MENU to nie mam opcji AUDI CONNECO, wie ktoś może od czego to zależy?

  4. #94
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jackq Pokaż post
    że będziemy kopać i kopać
    gadalem w sobote z Darkiem ( nawigacjekrakow ) jest do zrobienia, sila rzeczy nie powie co i jak, bo z tego zyje, nie musi...

    ale dzis gadalem tez z pab567, z Warszawy, gosc od nawigacji VW ( a wszystkie 5,8, discover ma w malym paluszku ) jest na forach leona czy tourana, octavi, superb
    chcialby/moglby popracowac nad tematem, musicie sie z nim skontaktowac, nie ma go na naszym forum,
    wiec przez forum leona albo tourana ( ksywka pab567 )
    najlepiej przez superblcub.pl bo to jego " domowe " forum



    moze uda sie cos ruszyc
    Ostatnio edytowany przez Miro - 14-01-19 o 14:41
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #95
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Miro ale on nie musi nic podawać, niech tylko rzuci kwotą, jak będzie rozsądna to się dogadamy
    Ciekawe, że na maila odpisują, że się nie da a w realu niby się da...

    Napisałem do pab567, może coś wspólnie uradzimy.
    Dzięki za zainteresowanie

    No i wątpliwości rozwiane. MIB1 STD jest tak zabezpieczony, że nie ma sensu nic z tym robić.
    Za dużo zachodu i wysokie koszty aby aktualizować w nim mapy.
    Lepiej zmienić navi na wyższy model.
    Ostatnio edytowany przez Jackq - 16-01-19 o 06:27
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  6. #96

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Z tego co mi napisales to i tak nie jest trudne, klonujesz karte, zgrywa sie od kogos licencje z auta wgrywasz w swoje i wsio, moim zdaniem do ogarniecia, moze i mapy bylyby nie najnowsze, ale warto chociaz miec nawet takie 2letnie niz 6cio...

    VCP ktory mozna kupic tanio ze wschodu pewnie tez by sobie poradził, niedlugo bede robil u siebie audi sound system i tam trzeba powalczyc vcp wiec zobacze co i jak

    A nawet jak cos to lepiej kupic vas'a/odis'a za kilka stow niz licencje za 1500, a chetni jak widac sa

  7. #97
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Bardzo to uprościłeś. Po pierwsze musisz wiedzieć co zgrać i jak ta licencje do jednostki wprowadzić - za to musisz zapłacić komuś kto się zna i ma konto ODIS online w AUDI, pewnie z kilka stówek. Dorwać kogoś kto użyczy swojego auta i karty i pojedzie tym autem żeby zgrać licencję. itd itp
    Jakby to było takie proste i pożądane to by robili a tak to nikt tego nie ogarnia. Znając życie ludzie wola włączyć navi na telefonie jak się bawić w kupowanie map za 1200 czy klonowanie. Zauważ ilu nas się udziela w temacie, aż 2...
    Ja się przerzucę na wersje high. Powolutku sobie skompletuje sprzęcik i z głowy na kilka lat
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  8. #98

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław, woj. dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)

    Domyślny

    Ja mam w moim aucie wersję MHIG_US_AU_P1053. Byłem ostatnio w ASO i powiedzieli mi, że nie mogą wgrać mi wersji europejskiej czyli MHIG_EU_AU.... i przez to też nie pójdzie mi mapa europy od nich. Wie ktoś może jak mogę samemu wgrać jakiś soft europejski. Ma ktoś może jakiś pliki i może mi udostępnić ?
    A powie mi ktoś czym się różni MIB1 od MIB2? Jak mogę to sprawdzić. Ja mam wersję MHIG, mam dysk twardy, mam na nim wgraną mapę USA i Kanady, do tego mam 2 wejścia na kartę SD ale nie mam wejścia na kartę sim. Dodatkowo jak wchodzę w MENU to nie mam opcji AUDI CONNECO, wie ktoś może od czego to zależy?

  9. #99

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    nie ten jeden program pewnie to ogarnia, kupujesz oryginał z licencją(znajdujesz co za to odpowiada i zmieniasz u kogo chcesz w aucie) a licencje do pozostałych wersji map 2015,2016... to ci już klijenci pod dom z tym przyjadą, i masz klucze do wszystkich wersji, ktos kupuje sobie karte oryginał(bo handlarz wyciagnął z auta jak sprzedawał)(jaka wersje sobie tam zdobedzie i tylko odblokowuje sie w mmi) a karty mozna używać oryginalne, dlatego też niektóre aso bardziej rozgarniete sa w stanie aktywować używaną karte bez kodu
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

  10. #100

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Zauważyłem jeszcze jedną ciekawostke, numer karty pojawia się podczas skanowania, włożenie innej karty powoduje błąd zapisany w pamieci MMI

    Ostatnio edytowany przez Igorch - 24-01-19 o 18:41
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

Strona 10 z 22 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •