Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 50

Temat: zmiana kierownicy

  1. #31
    BartoszGDA's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trójmiasto
    Auto
    AUDI Sportback 2018 DJH
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy

    Domyślny

    albo ewentualnie zadaj pytanie w innym ASO bo nawet jak zmienisz kierownicę to i tak nikt nie będzie sprawdzał jaka powinna być w Twoim samochodzie

  2. #32

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    tacy spece własnie w aso pracują, kierownica sama w sobie nawet nie ma sterownika tylko jest to tak jakby panel operatorski z taką czy taka ilością przyciskow, masz dany przycisk to działa, wiadomo w przypadku łopatek trzeba mieć automat
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

  3. #33

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CRKB (110 KM)

    Domyślny

    Cześć wszystkim, nie zakładam nowego wątku, bo ten pasuje do mojego.
    Mam a3 8V lift 1.6 tdi 12.2016, niestety krajowy "golas" tzn. kierownica bez żadnej funkcji, notabene kształt taki jak w A4 8W, ale widzę,że takie wychodziły. Auto pewne,bezwypadek, więc kiera fabryczna i goła. Chcę ją zmienić albo na tą od a3 8V lift (mała poduszka okrągła) lub, też fajna (wg mnie nawet bardziej) taka jak w a4 8W (poduszka prostokątna/trapez) z przełącznikami (taką teraz mam, ale gołą)
    Wg tego co piszecie/wyczytałem, zmieniam kierę na taką z guzikami i praktycznie wszystko działa... Tzn. sterowanie radiem, zmiana spalania itd...?Aktualnie komp pokazuje zasięg, temperaturę i coś tam jeszcze.
    Teraz tak :
    1.zdemontowałem swoją poduszkę (trapez) mam nr 8V0880201 CN 6ps soul - czy moja poduszka obsłuży taką samą kierownicę ,ale z funkcją klawiszy funkcyjnych?Czy muszę kupić taką samą poduszkę,ale ze sterowaniem/przyłączem do kabelka od guzików?Lub zmienić moduł?
    2. czy muszę mieć nową taśmę (raczej tak?) bo pod coś muszę podłączyć kabel od guziczków?
    3. czy ktoś widział takową kierownicę (z A4) w A3?Oryginalnie wychodziły?? Czy potem każdy powie,że to kombinacje/zmiany powypadkowe...Hidden Content
    4.czy jeśli kupię kierownicę trójramienną z mała poduszką okrągłą (poliftowa) z przyciskiem "VIEW" (lewy górny przycisk, od wersji z virtual kokpitem) zamiast z "Tabelką", to czy będzie to działać, czy coś trzeba kodować/nie zadziała?- Mam na oku taką nówkę po sąsiedzku.
    Mam nadzieję,że nie zakręciłem za bardzoHidden Content

    Proszę poradźcie coś i podpowiedzcie.
    Pozdrawiam!
    A3 moja: Hidden Content
    A3 funkcyjna lift :Hidden Content
    A4 :
    Hidden Content
    Ostatnio edytowany przez kaczmarres - 11-07-20 o 17:20

  4. #34

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CRKB (110 KM)

    Domyślny

    Nikt nie podpowie? Pozdrawiam

  5. #35

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ja tylko podpowiem że jak nie masz VC to musisz mieć przycisk z tabelką, przycisk view nie działa i nie za bardzo jest możliwość przerobienia.

  6. #36

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CRKB (110 KM)

    Domyślny

    Dziękuję!To już cenna informacja,bo właśnie ta,co mam na oku (jak nówka) ma View, a tych z tabelka jest dość mało na sprzedaż,albo dość drogie, a taka jak w a4 (trapez) nie znalazlem żadnej:/

  7. #37

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Moim zdaniem regenerowana. Zobacz sobie aukcje wystrzelonych poduszek, wszystkie są skorodowane od spodu. Nie ma co oszczędzać, 900 zł za nową to nie jest duży wydatek.

  8. #38

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CRKB (110 KM)

    Domyślny

    Kurcze, czyli dałem d**y . Dzwonilem do sprzedawcy, zapewnia mnie,że to od angola, na pewno nie regenerowana, opinie ma dobre. Spróbuję zwrócić, ale wiadomo jak jest ze szrotowymi handlarzami:/
    A 2 sprawa, jeśli odłącze stara kierowce i poduszke i podepne nowa, jak wyskoczą błędy i będę musiał zakodować, to można wmiare bezpiecznie jeździć,zanim jakiś magik mi gdzieś to ogarnie?

  9. #39

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Co tam chcesz kodować? Błędy poduszki pojawią się tylko wtedy jeśli odpalisz auto bez podpiętej poduszki. Jak zmienisz na wyłączonym zapłonie to nie będzie problemu.

    PS: Handlarze to kombinatorzy ale mogło też być tak że poduszka była regenerowana wcześniej w UK.
    Ostatnio edytowany przez MrMike - 30-07-20 o 00:13

  10. #40

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CRKB (110 KM)

    Domyślny

    Super info.Zanim zalatwie 2 poduszkę,podepne tą, zobacze co z multifunkcji zadziała.Bo zastanawiam się jeszcze czy zwijak nie jest potrzebny od modelu z multifunkcyjna kierownica...?Wtedy ewentualnie dorzucilbym jeszcze zwykły tempomat ( kiedyś i tak musze wymienic manetke od wycieraczek,bo nie działa najszybciej bieg)...może przez tą chwilę / na próbę łba mi nie urwie:/
    Ps. Dzięki MrMike za zainteresowanie i odpowiedzi.Jestem początkujacy, a mnie w okolicy znaleźć kogoś od takich modyfikacji graniczy z cudem:/

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •