Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 50

Temat: zmiana kierownicy

  1. #41

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CRKB (110 KM)

    Domyślny

    Witam ponownie.Odgrzeje temat,bo chyba jednak potrzeba jakiegoś kodowania...kiera zalozona, poduszke udało się kupić dobrą...ale przyciski nie działają, nie podświetlą się, a na wyświetlaczu nic się nie zmieniło...czy to kodowanie czy zwijak inny potrzeby czy co..? Pozdrawiam

  2. #42

    Data dołączenia
    Feb 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszów
    Auto
    a3 8v
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny Problem z kierownicą po wymianie

    Edit// Wymieniłem kierownice bez na z multifunkcją. Wszystko działa, ale mogę wyświetlić tylko datę i zasięg. Jak aktywować komputer FIS ?Proszę o jakieś wskazówki.
    A3 8v 2013
    Hidden Content -zdjęcie kodowania, które zrobiłem
    Ostatnio edytowany przez modecom444 - 25-01-21 o 17:20

  3. #43

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Pytanie do obu Panów, jaką macie kierownicę i na jaką wymieniliście? Przedlift, polift z VC czy polift bez VC?

  4. #44

    Data dołączenia
    Feb 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszów
    Auto
    a3 8v
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny

    Hidden Content Oryginalnie napisane przez MrMike Hidden Content
    Pytanie do obu Panów, jaką macie kierownicę i na jaką wymieniliście? Przedlift, polift z VC czy polift bez VC?
    Przedlift bez VC, goła kierownica 4-ramienna na 4-ramienną z multifunkcją i łopatkami. Próbowałem już sam coś kodować itd ale dalej ten FIS taki biedny.

  5. #45

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tu i tam
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cześć, mysle nad wymiana kierownicy, aktualnie jest zwykła bez multi, a chciałbym włożyć ścięta z mutlifunkcja.
    A3 przedlift, i teraz pytanie,
    Jaka kierownice szukać zeby wszyskto poszło bezproblemowo? Z tego co wyczytałem bez przycisku view, ścięta ma chyba mała poduszkę a aktualnie mam duza.
    Poradzi ktoś jak sie za to zabrac?

  6. #46

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Głogów
    Auto
    a3 sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BAG

    Domyślny

    U mnie w przedlifcie mam multi bez łopatek kupiłem z łopatkami założyłem i działają łopaty bez żadnego kodowania

  7. #47

    Data dołączenia
    May 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CLHA (105 KM)

    Domyślny

    Cześć,

    Widzę, że temat podobny się przewija bo w moim aucie jest zwykła kierownica z podstawowym radiem (golas jak nic). Przymierzam się do zmiany kierownicy na multifunkcję i radia na to z wysuwanym panelem. Piszesz, że po wymianie kierownicy "wszystko działa". Głównie mi chodzi na początek o tą kierownicę czy sama wymiana na multifunkcje spowoduje, że można z niej obsługiwać chociaż to zwykłe radio. Każda uwaga, podpowiedź, rada na wagę złota bo nigdzie nie ma żadnych informacji.

  8. #48

    Data dołączenia
    Jun 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny

    Siemka, chciałbym zmienić kierownicę 4-ramienną bez multifunkcji na 4-ramienna z multifunkcją i tutaj jest moje pytanie czy poducha od 'biednej' bez multi będzie pasowała do tej z multifunkcją?

  9. #49

    Data dołączenia
    Dec 2022
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Witam Panowię liczę na odzew gdyż temat nie jest wyczerpany... !
    Posiadam 8 V 1.6 tdi a 2016 z 4 ramienną gołą kierownicą ( bez łopatek manual) i chcę wykonać prostą ( teoretycznie) operację : wymienić ją na taką samą 4 ramienną z multifunkcją + ta sama poduszka (trapez)
    i teraz kilka pytań po wgłebieniu się w temat .
    1.) Czy w takim przypadku oprócz kierownicy trzeba wymienić wiązkę tylko ? taśmy nie trzeba i manetek ? ( mam manetki z tempomatem)
    2.) czy ta wiązka 8U0-971-589-C + kierownica 8v0419091B wystarczy do udanej operacji ? ( na internecie znajduje też bardzo podobną kierownicę 8U0419091B , ciekawe czym to się różni Hidden Content
    3.) nie wiem jakiego mam gateway, po vinie da się to ogarnąć ? i jaki ma być właściwy jeśli mam za słabego ( numery) ?
    dzięki! jakby był ktoś z Krakowa bądź Małopolski zaznajomiony z tematem i chętny pomóc to proszę o priv odwdzięczę się Hidden Content

  10. #50

    Data dołączenia
    Feb 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Cool Zmiana kierownicy i tempomatu

    Witam tydzień temu zakupiłem audi a3 8v 2013r, mam 4-ramienną kierownicę pustą bez przycisków chciałbym ją wymienić na multifunkcyjną i dołożyć tempomat. Może mi ktoś napisać jakie przewody będę potrzebował żeby wszystko hulało i czy dolna osłona ma fabryczne wycięcie (miejsce) na tempomat czy trzeba kupić nową ? Miałem kiedyś a4 b7 i wydaje mi się, że gdy dokładałem tam tempomat to było w osłonie wszystko przygotowane tylko wyciąć w zaznaczonym miejscu.
    Pozdrawiam !!!

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •