Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Kolizja i co dalej?

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Kolizja i co dalej?

    Witam 13 sierpnia 2016 roku miałem kolizję przyjechała policja uznali winę faceta nie moją. Facet nie przyjął mandatu sprawa trafiła do sądu. Czekam już tak od 13 sierpnia na decyzję. Był ktoś w podobnej sytuacji że tyle musiał długo czekać ? Czy ja może muszę do nich się odezwać może zapomnieli o mnie? Dodam że to województwo podlaskie
    Pozdrawiam

  2. #2

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowe Miasto Lubawskie
    Auto
    Było A3 8L & 8P teraz 2x8P po lifcie...
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Miałem podobnie ale w 2012 roku. Koleś również nie poczuwał się do winy i odmówił mandatu. Czekałem 2 lata i 2 miesiące na ogłoszenie wyroku... dopiero potem zostało wszystko powoli załatwione.
    Miałem tyle dobrze, że mam zawsze AC i likwidowałem szkodę z mojego ubezpieczenia. Poszło po zniżkach ale potem dostałem zastrzyk pokaźnej sumy z OC sprawcy.

    Koszty naprawy miałem wyszczególnione na F-rę Vat. PRZED NAPRAWĄ ZGŁASZAŁEM SZKODĘ U UBEZPIECZYCIELA SPRAWCY.
    Dziki

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Okazało się że nie poinformowano mnie o zakończeniu sprawy a była już załatwiona w grudniu. Dzisiaj był rzeczoznawca i wysłał kosztorys teraz moja pytanie dałem mu fakturę za holowanie i w tym kosztorysie jej nie uwzględnił wiecie może na czym to polega?
    Może oni wysyłają oddzielny przelew za lawetę i nie uwzględniają w kosztorysie?

  4. #4

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowe Miasto Lubawskie
    Auto
    Było A3 8L & 8P teraz 2x8P po lifcie...
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Nie mam 100% pewności ale likwidacja na podstawie kosztorysu dotyczy tylko pojazdu. Ja miałem osobno wynajem auta oraz lawetę. Wszystko było pod jednym numerem szkody ale CAŁKIEM oddzielnie wyszczególnione. Nie jestem expertem ale chyba każdy ubezpieczyciel ma własne zasady do których zaczyna się stosować po odpowiednich groźbach ze strony poszkodowanego... taka gra na zmęczenie materiału.

    Weź firmę która jest dobra w te klocki, zleć pisma, ponaglenia za góra 20% wartości sprawy... Ja tak zrobiłem dopiero po półtora roku! A po zgłoszeniu do zakończenia minął jedynie 6miesiąc i kasa na koncie!
    Są dobrzy w te numery i uwierz mi żyją tylko z tego. Zaplecze jak i pewność siebie dają do myślenia Firmą Ubezpieczeniowym. Stając w sądzie nie tylko widzą godnego przeciwnika ale również osobę, która w większości wypadków pracowała kiedyś po ich stronie, co dobrze nie świadczy o ich samych nie mówiąc o pewności siebie na wokandzie.
    Dziki

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    możesz mi polecić jakoś firmę dobrą i sprawdzoną?

  6. #6

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowe Miasto Lubawskie
    Auto
    Było A3 8L & 8P teraz 2x8P po lifcie...
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adrianekk Pokaż post
    możesz mi polecić jakoś firmę dobrą i sprawdzoną?
    Tego jest tyle na rynku, że ciężko wychwycić coś dobrego i taniego. Ja osobiście korzystałem z firmy Prometeusz z Gdańska ale to dlatego,że słyszałem dość dużo pochlebnych opinii o nich.

    Poszukaj u siebie w rejonie na pewno znajdziesz coś godnego polecenia. TYLKO NIE BIERZ OGÓLNOPOLSKICH ZŁODZIEJI O NAZWIE HAPPY END czy też LANKASTER albo ARKADIA. Duże firmy odszkodowawcze i duże przekręty.
    Dziki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •