Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Tor Łódź

  1. #1
    Raivex's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śluńsk
    Auto
    Renault
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny Tor Łódź

    Cześć Wszystkim

    Był już z was ktoś na torze ? Jakie wrażenia ? Jakieś rady ? I no czasy jakieś dla porównania. Chwalcie sie

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanowiec
    Auto
    Alfons i Ałdi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Tor Łódź to plac budowy, ponieważ nie maja homologacji na ściganie się autami, a jedynie na inny środek transportu, z racji sąsiedztwa to to będzie plac budowy do usranej śmierci- co jakiś czas jest głośno na temat oddania go do użytkowania, ostatnio w marcu podobno. Co za tym idzie obsługa gdy polecisz w plener wypnie na ciebie dupę po całości, żeby nie było że w innych miejscach jest lepiej, ale zazwyczaj, laweta i sprzątacze są pod ręką- Tor Poznań dwa rozbite auta ściągnięte w 10 minut i nitka posprzątana, Jastrząb, po odpadnięciu koła 8 minut i nie było śladów, Kielce nie wiem, bo nigdy przy mnie nikt się tak nie rozwalił

    Przed rokiem miałem plan ze pojadę, ale jako że to przy trasie to się odbębni później i znalazły się inne miejscówki tak zeszło do Listopada i w ostateczności nie byłem i nie wybieram się na tą chwilę (być może pojadę tak jak ty na coś zlotowego jak się dogadamy, bo z racji placu budowy liczą nieźle za wynajem). Tor jest otwarty od roku, a już jest tam zakręt Focusa RSa, Fiesty ST, miejsca na pomyłki zero. Mój kolega co pojechał pojeździć to jak zobaczył to na żywo to po jednym wyjeździe zrezygnował (a ja widziałem nagranie z kamery i dziękuję), nie dość że są miejsca gdzie metr za asfaltem masz trawę, rów i płot to wyprzedzenie na nim jest niekiedy niemożliwe, a obsługa w zeszłym roku miała to w dupie

  3. #3
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Jakie tam są warunki, aby można było wynająć w celach pościgania się?

  4. #4
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    2.0 BMB
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez modry Pokaż post
    Jakie tam są warunki, aby można było wynająć w celach pościgania się?
    Można powiedzieć, że tor w Łodzi to jeden z lepszych tego typu obiektów w kraju.
    Dobrej klasy nawierzchnia i zaplecze, więc można bezpiecznie ścigać się w różnych warunkach pogodowych.
    Jeżeli chodzi o parametry toru to:
    - długość: 1,05 km
    - szerokość 12 m
    - nawierzchnia: asfalt;
    Można wynająć jakiś sprzęt i się przejechać. Np Nissan GTR: http://devil-cars.pl/samochody/nissan-gtr
    Ostatnio edytowany przez esbi - 20-06-18 o 09:12

  5. #5
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez esbi Pokaż post
    Można powiedzieć, że tor w Łodzi to jeden z lepszych tego typu obiektów w kraju.
    Dobrej klasy nawierzchnia i zaplecze, więc można bezpiecznie ścigać się w różnych warunkach pogodowych.
    Jeżeli chodzi o parametry toru to:
    - długość: 1,05 km
    - szerokość 12 m
    - nawierzchnia: asfalt;
    A byłeś na nim i na innych obiektach w kraju? Bo mam wrażenie, że nie.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanowiec
    Auto
    Alfons i Ałdi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez esbi Pokaż post
    Można powiedzieć, że tor w Łodzi to jeden z lepszych tego typu obiektów w kraju.
    Dobrej klasy nawierzchnia i zaplecze, więc można bezpiecznie ścigać się w różnych warunkach pogodowych.
    Jeżeli chodzi o parametry toru to:
    - długość: 1,05 km
    - szerokość 12 m
    - nawierzchnia: asfalt;
    Można wynająć jakiś sprzęt i się przejechać. Np Nissan GTR: http://devil-cars.pl/samochody/nissan-gtr
    Może do 10 się łapie, ale czy odrazu jakiś wyjątkowy
    Przyznać muszę że organizacja na piateczkę, aczkolwiek są jakieś małe zgrzyty, ale sam tor to dupy nie urywa jego wyższość to jedynie zaplecze, bo jest a na niektórych to nic ni ma. Możliwości innych konfiguracji bardzo krótkiej nitki znikome, dlatego dwa, trzy razy i robi się nudny

    A z tym devil.... to lokowanie produktów czy coś takiego, bo ja nie znam nikogo kto by umiał jeździć i był po takiej przejażdżce zadowolony.
    Jestem daleko od domciu, dlatego z wyrozumiałością jak zgubię jakąś literówkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •