Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 20

Temat: pare pytan, czyli moje I cb (uniden + wilson)

  1. #11
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    my tu gadu-gadu, a robota czeka...

    czyli tak, chwytam za wiertarke i nawiercam otwor, gdzies na moje oko srednica 1,5cm...
    bez obaw, ze za polka ida jakies kable, albo cos przetne itp?
    pozniej przepuszczam kabel od anteny... tylko jak go przeprowadzic, bo wlasciwie to dojscie mam do polki tylko od przodu, a domyslam sie, ze ma isc od tyl, pozniej gdzies na dol... pod dywanem gdzies obok sprzęgła, i pozniej ma zapier... do konca!?
    wiec prosilbym o pomoc... a kabel do gniazda zapalniczki jak pusciliscie?

    denerwuje mnie, ze w 8l zeby dojsc do zapalniczki musze otwierac ta pokrywke i praktycznie zaslania mi to cala moja polke przed drazkiem zmiany biegow... grrr

  2. #12
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    wycagnij ta obudowe i na boku ja rozwierc a nie na aucie !!!! ona przecie cala sie sciaga jak sciagniesz to nie ma kabelkow ...
    Dodano:
    pozatym ale ty kombinujesz... typowo polskie SAM SAM SAM bo szkoda 15zl jedziesz do byle jakiego serwisu CB w miescie a masz napewno ... gdzies obok dajesz gosciowi 10zl i ci tak podlaczy ze cacy a tak to jaki sens jest teraz wszystko wiercici rozkladac podlaczyc i zaraz jechac na strojenie i znwou to wszystko rozdzierac bezsensu ... :/
    Ostatnio edytowany przez Proxa - 10-07-08 o 14:37 Powód: Automatyczne łączenie postów
    420 500 km
    1

  3. #13
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    to jak bede we wrocku to zrobimy to...

  4. #14
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    w wrocku mam genialnego goscia od CB !! dam ci do niego namiary jak cos ma taki osprzet do testow i strojenia ze glowa mala i naprawde fanatyk wiec sie zna jak cholera ma warsztat montuje cb we wszystkim
    420 500 km
    1

  5. #15
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    ze strojenie to klopotu nie ma... bo przypomnialo mi sie, ze moj wujas odkad tylko pamietam siedzi w cb... fanatyk, SRke z pewnoscia ma i nie bedzie klopotu... w weekend jade w jego strony
    raczej chodzi mi o montaz, piszesz 5zl, ale nie wiem kto, za 5zl bedzie sciagal nieco wykladziny i obudowe niedaleko kierownicy... zreszta zaraz ide to obejrzec, bo nie wydaje mi sie, zeby sprawa byla taka prosta z ciagnieciem kabla

    bylem... widzialem


    tak ma isc kabel, tylko, ze od tyl, prawda?

    i za cholere nie widze tam dojsca i mozliwosci zdjecia tego plastika (domyslam sie, ze caly ten szary plastik trzeba zdjac, nawet jezeli uda mi sie go zdjac i zalozyc z powrotem, to pozostaje kwestia pociagniecia kabla od tyl... zrobic chcialbym sam... bo mam podjarke... chociaz w tym zielony jestem )

    Ostatnio edytowany przez massiwo - 10-07-08 o 18:41

  6. #16
    milo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    musisz odkręcić śrubki tam gdzie bezpieczniki, w okolicach schowka / widać na foto / i z prawej strony, w okolicach zegarów jest na wcisk
    po odkręceniu tego wyciągasz przełącznik od świateł
    kabel powinien iść bardziej środkiem bo z tego co pamiętam w 520xl gniazdo antenowe jest po środku
    ja zrobiłem większy otwór tak aby wchodził również wtyk, tym samym otworem kabel zasilający /podłączony pod instalacje od radia ale możesz pod zapalniczkę od tyłu lub bezpieczniki/, dodatkowo kabel zasilający mam zakończony złączkami i radio w każdej chwili mogę wyciągać
    antene położysz progiem, pod boczek tylni i już masz w bagażniku
    http://www.forum.a3-club.net/signaturepics/sigpic2066_5.gif

  7. #17
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    juz koledze wyjasnilem co i jak mniejwiecej na gg
    420 500 km
    1

  8. #18
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny


    ale soga i tak nie dostaniesz xD
    dzieki... bede kombinowal

  9. #19
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    ok, zrobilem...
    nie chcialem sie jakos szczegolnie wiazac z antena... czy tez radiem...
    wiec zdjalem panel, zrobilem otwor, przpuscilem kabel, pozniej poszedl pod tym plastkiem, gdzie opieramy lewa noga i jak mowil proxa puscilem pod lewym progiem... tam tez zakonczylem, antena spoczywa sobie za tylnia zapalcznika... zawsze moge ja jeszcze dac do bagaznika, ale poki co jest ok
    radyjko ladnie sie miesci, podpialem do gniazda zapalczniki, zaluje ze nie zrobilem otworu z boku tej kieszeni, bo widczone mam ok 2cm tego czerwono-czarnego kabla...
    niestety przy skladaniu spotkala mnie niemila niespodzianka... otoz, ta kostka od swiatel wchodzi w takie plastikowe badziewie... a ono z kolei wchodzi na ten patyk od swiatel (nie wiem czy zdejmowaliscie to) otoz gdy wrzucilem wszystkie kostki, to nagle zaczely piszczec swiatla jak przy otwarty drzwiach... i zawuzylem, ze ten moj badziew jak go nazwalem, troche nieladnie wchodzi w panel, tak od dupy strony, czyli od tej wew... popatrzylem, zatrzaski ok, wszystko si... ale moglem go ustawic! krecil sie w dwoch plaszczyznach, albo dociskal do gory, albo do dolu... w efekcie nie mialem pozniej w ogole tego dziewku przy otwartych drzwiach i stracilem tez przeciwmigielne tylnie... bo ten badziew zaczal wypadac z panelu... ale na szczescie jakos ustawilem, zeby dociskalo do gory i delikatnie zlozylem panel... no i jest
    jeszcze termostat, albo czunik i wachacze... ;p
    yo koksy

  10. #20
    milo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    massiwo ja też nie jestem przywiązany ani do radia, ani do anteny, radio już wiesz jak mam podłączone a antenę mam tak że idzie kabel od radia do bagażnika lewym progiem i zakończony jest wtykiem antenowym UC1, do tego "beczka" i w nią antena, tym sposobem na miasto wkręcam mini antenę którą nikt nie skubnie z dachu a na trasę zakładam normalna antenę, zmieniając radio lub antenę nie muszę ponownie rozbierać auta
    http://www.forum.a3-club.net/signaturepics/sigpic2066_5.gif

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •