Hej wszystkim, jestem tu nowy i z góry chciałem się przywitać.

Od jakiegoś czasu borykam się z 2 problemami.
Kupiłem S3 8V z przebiegiem 45tys. km jakieś 2-mce temu i już zaczynają mnie denerwować pierdoły, do rzeczy:

1. Dziwne metaliczne drżenie- przy schodzeniu z obrotów po odpuszczeniu gazu tj. pomiędzy 1500/200 obrotów zwłaszcza w trybie dynamic, po stronie pasażera głownie za schowkiem slychać jakby cos uderzało o grodź silnika - podejrzewałem rurkę od klimy bo z lekkością da się nią ruszać i stukać o grodź ale przymocowałem ją i to nie to. Macie jakieś pomysły? (w schowku nic nie ma, luzem w aucie też nie)

2. Ostatnio zauważyłem w trasie, że przy prędkości 80/90km przy obrotach ok.2 tys km z okolic tylnego prawego koła od czasu do czasu bez schematów słychać takie wycie (łuuuuu w miarę ciche ale ja jestem wyczulony) boje się czy to nie napęd ale sprawdzałem go przy kupnie i nic się nie działo, zero wycieków (wszystko płynnie działa w dalszym ciągu nic nie szarpie nic nie wyje ciągle podczas jazdy)

Macie jakieś pomysły? w pkt.1 mechanik się nie podejmuje rozkręcania auta i zabawy w szukanie.