Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Alarm sam się włącza

  1. #1

    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Alarm sam się włącza

    Witam,

    Mam problem ponieważ mam oryginalny alarm i problem tkwi w tym, że bez przyczyny sam się włącza :/ Co moze byc nie tak ?
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 02-07-15 o 17:02

  2. #2

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny AUDI A3 SPORTBACK 8P 2008 r - problem z alarmem

    Witam szanownych kolegów,

    Od kilku dni mam uprzykrzający mi i sąsiadom problem z alarmem fabrycznym.Po zamknięciu samochodu po kilku minutach alarm samoistnie się wzbudza.Po otworzeniu samochodu z pilotem alarm ginie.Po ponownym zamknieciu dalej jest to samo.Probowałem zamykać kluczem w drzwiach i dalej to samo.Brak kontrolek sygnalizuajcych np otwarcie drzwi.Otwierałem tez i zamykalem maske przednią.Alarm fabryczny chyba podstawowy (bez dozoru wnętrza)bo z tego co wiem musiałby być dodatkowy przycisk przy pasach kierowcy z mozliwoscia jego wyłaczenia.Czy mozna samemu sobie z tym poradzic czy konieczna jest wizyta i elektryka?Czy jest mozliwosc wylaczenia alarmu dopoki nie podjade do warsztatu?Bo jedyną opcją na teraz to jest niezamykanie pojazdu.Prosze o pomoc.Moze ktos mial podobny problem.

  3. #3
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Jest mozliwośc wyłaczenia alarmu ale to wszystko wagiem robisz chyba że go odłączysz od bezpiecznika, najlepiej by było jakbys podłaczył się pod vaga i sprawdził co jest nie tak z tym alarmem czy jest jakis bład w układzie komfortu bo może jakis problem jest z dzrzwiami(stycznikami ) i auto nie widzi że sa one pozamykane.
    Jesli chodzi o bezpiecznik to w warsztacie masz rozpiskę gdzie i który jest od czego a jak nie dasz rady ogarnac to podjedź do Pruszkowa to postaram ci się to ogarnac do stanu normalnosci.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  4. #4
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    W fabrycznym alarmie przyciski deaktywacji czujników ultradzwiękowych i przechyłu są na drzwiach kierowcy, widoczne po otwarciu drzwi, powyżej odblasku lub obrysówki drzwi.

    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Dzięki Golem.Podjechałem do elektryka na Woli..Okazało się, że coś jest z czujnikiem magnetycznym klapy wlewu paliwa i czujnikami domknięcia szyb tylnych.Wagiem tymczasowo wylaczyl mi alarm bo dosjcie do tego co jest przyczyna wymaga zostawienia samochodu na caly dzien.Tak przynajmniej mówil, ze trzeba sie tym pobawic.Faktycznie czujnik przchylu i dozoru wnetrza jest na drzwiach.Coz autko nie jest nowe.Po 140 tys ten alarm to drobnostka.Bardziej sie martwie dwumasem i turbiną

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Cichy alarm zalacza sie sam przy zamknietej tylnej klapie

    Witam, od niedawna jestem posiadaczem autka, jest naprawde bardo spoko ma jak na swoj wiek (2003/4) sporo fajnych rzeczy jak skora, bose, xenony, zmieniarka i takie rozne pierdulki, wiem bo w swojej A4 duzo swego czasu dokladalem sam.
    Sprawa jest taka ze alaram, samae awaryjki po zamknieciu auta sam sie aktyuje, myslalem na poczatku ze to umierajacy akumulator bo padal ale po wymianie na nowy jest to samo. Co zauwazylem to ze jak nacisne przycisk odblokowania tylnej klapy to jest spokoj... Po kupieniu auta byl problem z tylym zatrzaskiem od klapy i nie zawsze czujnik zamkniecia dzialal, wyjalem przeczyscilem i nie ma tego problemu ale problem z alarmem jest dalej.
    Co byscie poradzili?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •