Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Skasowane Audi a3 -co robić?

  1. #1
    Vanil's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jarosław
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BLP

    Domyślny Skasowane Audi a3 -co robić?

    Witam, Panowie ostatniej nocy wracając do domu, wąską drogą której nie znałem, na lekkim łuku wyleciała mi sarna, chcąc ją ominąć straciłem Panowanie nad autem, ponieważ były tam drobne kamyki i niestety wydachowałem w rowie.
    Czasu niestety nie cofne, stało się co się stało, ale teraz pasuje wybrać jak najodpowiedniejsze wyjście finansowe z tej sytuacji, nie mam pojęcia czy warto w to auto włożyć pieniądze i je zrobić, czy spróbować sprzedać w takim stanie jakim jest, jeśli tak to ile takie auto może być warte, czy próbować sprzedać je na części ale wtedy nie będę mógł go wyrejestrować tak? Jestem młodym kierowcą, rodziców ze mną nie ma więc zostałem z tym sam, dlatego jestem mocno niedoinformowany.
    Nie za bardzo opłaca się sprzedać je na złomie za 700zł, a pasowałoby chociaż trochę stówek więcej z niego wyciągnąć żeby było za co kupić innego rzęcha.

    Mowa o Audi 8l 1998rok, 320tys przebiegu, silnik: 1.6 gaz sekwencja do 2020roku, opłaty do konca tego roku.
    Stan pokazałem niżej na zdjęciach aczkolwiek nie wszystko widać więc opisze
    Prócz wgnieceń, złamanego zderzaka, pękniętej szyby, wygięty jest słupek boczny od pasażera (przy przedniej szybie), chłodnica całkowicie odpadła, wisi na sznurku, reflektory jak widać, dolny plastikowy czarny zderzak całkowicie zniszczony, koła przednie beż jakiejkolwiek zbieżności, ponieważ wygiął się wahacz, oraz drążek który prostowałem młotem byle tylko do mechanika 500metrów podholować, nie wiem co ze skrzynią biegów dokładnie, ale drążek lata na luzie jak chce, bieg zaskoczy ale nie rusza. Dodam że auto też nie jest w idealnej kondycji, w środku kilka mankamentów takich jak wisząca podsufitka, złamany plastik, przetarcia w niektórych miejscach na desce rozdzielczej, drzwiach (od wewnątrz).
    Mechanik poinformował mnie że robocizna to będzie około 1500zł, części we własnym zakresie, ale jak tak patrzę po używanych, to pewnie kolejne połtora tysiąca, więc 3tysiące około, może ciut mniej, za wszystko.
    Dlatego Panowie jakie widzicie najlepsze wyjście z tej sytuacji? Spróbować sprzedać uszkodzone, jeśli tak to ile może być to warte? (Podkarpacie jeśli coś to zmienia) Na części właśnie nie wiem jak to zrobić, bo potem będę miał problem z wyrejestrowaniem prawda? Szkoda mega za te drobne 700zł sprzedać.

    Dzięki wielkie za pomoc i wszelkie wskazówki. Pozdrawiam i nikomu nie życzę takich przygód.








    Ostatnio edytowany przez Vanil - 11-09-17 o 17:25

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •