Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Pakiet światło/oświetlenie-co wchodzi w jego skład

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kamień pomorski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Question Pakiet światło/oświetlenie-co wchodzi w jego skład

    Witam, kupujac auto rozkodowałem sobie VIN i znalazłem kod wyposażenia: QQ5 Light package (lighting): With additional
    lights (interior lighting)
    . Jeżeli chodzi o Audi A4 B6/B7 to na forum jest fajnie rozpisane co wchodzi w fabrycznie w ten pakiet oświetlenia (klamki, boczki, na nogi itd.). Chciałbym się dowiedziec jak wyglada sprawa przy Audi A3 Sportback 2005r- co ten pakiet oferuje. Oglądając auto w trakcie zakupu widziałem wnęki na światło pod klamkami, tak samo czerwone szkiełka oraz białe u dołu w każdych drzwiach, ale o dziwo nic nie świeciło w żadnych drzwiach, tak samo pod fotelami zero światła. Na spokojnie po zakupie wszystko sprawdzam i wnęki nad klamkami są, ale nie widac tego plastiku który przenosi to światło na klamkę? Czerwone szkieło wyjmuje a tam nic nie ma? Biorę się za białe a tam oprawka z żarówka jest ale nie ma podłaczonej wtyczki i tak jest we wszystkich drzwiach, o co kaman Za ściaganie boczka jeszcze się nie zabierałem zaby zobaczyć czy są trzy wolne wtyczki.

    Pozdrawiam

    P.S chyba że ten kod w ogóle nie świadczy o pakiecie światło i mam golasa:/. Zna ktoś kody wyposazenia podświetlenia klamek, boczków,nóg?
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 21-09-17 o 14:11

  2. #2
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Pakiet ten to podswietlenie przestrzeni stop z przodu (nie z tylu) oraz w boczkach czerwone i biale pod drzwiami. Mozliwe ze wchodzilo tez podswietlenie slonecznikow.

    Dodatkowo jeszcze jest pakiet z ambient light i tam na pewno sa diody w lapmce oswietlajace drazek zmiany biegow i chyba do tego pakietu wchodzi tez podswietlenie klamek od wewnatrz.

    Ewidentnie masz zakombinowane w aucie. Zacznij od sciagniecia boczkow drzwi.

  3. #3
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Chyba ciężko przyporządkować to to jakiś pakietów.
    U siebie mam podświetlenie klamek, przestrzeni na nogi, podświetlenie na dróżek zmiany biegów (spod podsufitówki), podświetlenie drzwi (ostrzegawcze czerwone, białe pod drzwiami) a brakuje mi do tego wszystkiego podświetlenia popieliczki pod klimatronikiem. Mam a3 wersja ambition.

  4. #4
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    czyli jakbys mial dwie opcje, o ktorych pisalem.

    podswietlenie pod climatroniciem to juz nie wiem jak wychodzilo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •