Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 89

Temat: Kodowanie lamp przód i tył(USA)

  1. #11

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CNSB (170 KM)

    Domyślny

    Hidden Content Oryginalnie napisane przez MARCIN_A3_8v Hidden Content
    Witam
    Witam wszystkich zakupiłem A3 8V 16r z USA
    Mam problem z Lampami z tyłu Zostały przerobione na Europe lecz kierunki palą się wraz ze stopem.
    Proszę o pomoc z kodowaniem...
    Hej. Udało się z kodowaniem?

  2. #12
    Johny33's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)

    Domyślny

    Witam , podpowie ktoś gdzie znaleźć kodowanie lamp w vcds ?

  3. #13

    Data dołączenia
    Dec 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    audi a3 8v s line 2016
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0T BPY

    Domyślny

    Witam, macie jakiegoś fachowca od kodowania w Małopolsce ? Audi a3 8V 2016 sedan

  4. #14

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Hidden Content Oryginalnie napisane przez mariusz10t Hidden Content
    Witam, macie jakiegoś fachowca od kodowania w Małopolsce ? Audi a3 8V 2016 sedan
    DKTronic w Sieprawiu. Młodzi goście z pasją, wiedzą co robią. Przerabiali mi tylne lampy z wersji USA i kodowali cały samochód. Dodatkowo dokładałem u nich dużą nawigację, nie było żadnego problemu.

  5. #15

    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0T BHZ

    Question Modyfikacje z USA na EU

    Cześć. Sprowadzam Audi A3 sedan ze stanów i szukam osób, które dokonały już podobnych modyfikacji. W pierwszej kolejności chciałbym zapytać o światła. Mam z przodu xenony jednak z kodami 8Q0 i 8X0 czyli bez spryskiwaczy i auto poziomowania (zakładam że Headlight range control to poziomowanie). Czy swiatła europejskie bedą działały P&P i jak wygląda sprawa legalności xenonów bez sprywkiwaczy i poziomowania? Polecacie jakiś warsztat z dolnego śląska który zajmuje się audi i dokona przeróbek? (przekodowanie radia, dołożenie PDC p+t, i ew dołożenie poziomowania i spryskiwaczy)

  6. #16

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny A3 FL sedan - kodowanie lamp przód/tył

    WitajcieHidden Content
    Z góry przepraszam za lekko mylący tytuł ale chciałem żeby jak najwięcej osób tutaj zajrzało Hidden Content
    A teraz do rzeczy Hidden Content
    Jak wiadomo znalezienie kodowania do FL graniczy z cudem a jak ktoś umie to chce za to $$ więc postanowiłem poprosić tutaj właścicieli A3/S3 FL najlepiej sedan o zgranie całego bloku 09 Hidden Content i podesłanie mi go Hidden Content
    Mniej więcej wiem które kanały są odpowiedzialne za kodowanie świateł tylnych Hidden Content więc porównam ze swoimi wartościami(US) i jak się uda przekodować a jestem pewny że się uda to wstawię tutaj instrukcję Hidden Content Co do świateł przód to niestety nie mam pojęcia który kanał jest odpowiedzialny ale zrobię ze swojej A3 królika doświadczalnego Hidden Content
    Reasumując potrzebuje cały blok 09 z wersji z full ledowymi światłami tył (najlepiej nie dynamiczne) chodz jak ktoś ma dynamiczne to też niech wyśle Hidden Content
    i z wersji bixenon światła przódHidden Content O ile się nie mylę to w europie nie występują wersje bixenon + full ledy więc z wersji EU będę potrzebował 2 wersje bloków 09 Hidden Content Jeśli natomiast ktoś ma amerykanina w takiej konfiguracji(bix+full led) i jest już po odpłatnym przekodowaniu to taki blok 09 byłby najlepszy Hidden Content Jak ktoś jest chętny do pomocy i współtworzenia instrukcji to zapraszam na PW tam wymienimy się emailami Hidden Content PS. Nie podaje tutaj emaila gdyż nie chce się narażać na zbędny spam Hidden Content PS.2 Jeśli ktoś nie ma VCDSa a mimo to chciałby pomóc to mogę podjechać ze swoim kompem Hidden Content Okolice Wrocław\Oleśnica\Oława Hidden Content

    Pozdrawiam Hidden Content

  7. #17

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nysa
    Auto
    S3 8v
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Jakby ktoś chciał to mam kodowanie lamp USA EU do a3 8v przed lift pisac priv

  8. #18

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Przerabiałem temat w A3 8V hatchback i sedan więc z chęcią pomogę Hidden Content
    najlepiej pisać na priv lub mój mail : dj.kisiel(at)gmail.com

  9. #19

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mielec
    Auto
    A3 8V
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)

    Domyślny Podpięcie Lamp EU w wtyczki US

    Witam.
    Panowie czy osoby oferujace wklejanie ledów pomarańczowych w miejsca czerwonyuch (kierunkowskazy) tył na takich portalach jak allegro to coś sensownego czy lepiej kupić całe lampy EU?

  10. #20

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jedno jak i drugie na zwolenników i przeciwników. To od ciebie zależy czy chcesz wydać na przeróbkę miedzy 700-1100 bo tak sie wahają ceny czy wydać 3 lub 4x tyle za używki tyle że europejskie. Ja zawsze przerabiałem.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •