Witam

Po 3 latach sprzedaję swoje Audi A3, które również kupiłem od użytkownika tego forum.
Dane:
Przebieg: 222 000 km
Model: Audi A3 8P
Rocznik: 2003 (modelowo 2004)
Silnik: 2.0TDI BKD 16V
Moc: Fabrycznie 140KM, profesjonalny chiptunning na 172KM w firmie Dynosoft
Wersja wyposażenia: Ambition
Kraj pochodzenia: Polska
Skrzynia: manualna, 6 biegowa
Kolor: LZ7L lavagrau-perleffekt

Auto z polskiego salonu, w bardzo dobrym stanie.
Niedawno wymieniony rozrząd, klocki hamulcowe przód, sprężyny przód i tył, nowe opony letnie na przód.

Przez 3 lata nigdy mnie nie zawiodło, średnio co kilka tys km skanowane VCDSem - mogę udostępnić logi.
Zadbane, olej wymieniany co 15 tys km lub co roku. Nie pałowane na zimnym silniku i zawsze odczekane po szybszej jeździe przed zgaszeniem.

Piękny, zadbany lakier - używałem wosku i quick detailera. Wnętrze czyszczone środkiem APC oraz nakładany dressing Poorboy's Natural Look.

Dołożona zmieniarka Yatour, przyciemnione tylne szyby, dołożony podłokietnik z przodu, zawieszenie sportowe (fabrycznie obniżone o 15mm), lusterko wsteczne fotochromatyczne, oświetlenie wnętrza i rejestracji wymienione na LED, fabryczny zestaw 8 głośników (w tym subwoofer w boczku), sportowe nakładki na pedały oraz podstopnicę, system coming/leaving home, podłokietnik z tyłu z uchytem na 2 kubki.

Opony letnie z przodu - nowe (Uniroyal Rainsport 3 225/45/R17)
Opony letnie z tyłu - już lekko stare - przydałoby się wymienić na przyszły sezon
Letnie opony na felgach alu 17 cali.

Opony zimowe - nie najnowsze, ale stan dobry - jeszcze kilka sezonów przejeżdżą.
Zimowe opony na felgach stalowych 16 cali.

Technicznie sprawne, bez żadnych błędów i problemów. Do wymiany w najbliższym czasie jedynie amortyzatory z tyłu - przeszły jeszcze przegląd niedawno, ale już nadałoby się je wymienić.

Niestety sprzedaję z tego względu, że dostałem służbówkę i auto aktualnie kręci bardzo małe przebiegi - szkoda żeby stało.

Proszę o kontakt w celu podesłania zdjęć i więcej szczegółów.
Być może auto trafi do następnego użytkownika tego forum

Cena: 18 tys PLN do lekkiej negocjacji

- - - Aktualizacja postu - - -

Podrzucam parę zdjęć: