Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 37

Temat: OBDEleven

  1. #1
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny OBDEleven

    Chciałbym rozpocząć dyskusję o myślę że coraz większej konkurencji dla VCDS, jaką jest OBDEleven

    Trochę drożej niż pirata VCDS otrzymujemy legalny produkt, ze wsparciem producenta
    wygodniej, bo używając smartfona czy tabletu, tak samo wszystko kodujemy i diagnozujemy w aucie
    projekt rozwija się niesamowicie , podobnie jak Carista dla BMW.

    Dynamiczne i duze forum o tym sprzęcie :

    http://forum.obdeleven.pl/



    ma ktos ? wersje zwykła a może PRO i podzieli się wrażeniami, szczególnie w porównaniu do VCDS
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  2. #2

    Mazowieckie

    konrad24244's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    525 razy
    Podziękował
    227 razy

    Domyślny

    Posiadam to urządzenie w wersji PRO i do szybkiej diagnostyki jak najbardziej polecam.

    Nie robiłem na nim jakiś kodowan czy adaptacji ale oczywiście można zrobić wszystko.
    Korzystałem z tzw gotowcow jak np zmiana ekranu powitania w rnse no i oczywiście kasowanie inspekcji, błędów, parametry ba żywo. Wszystko bardzo czytelne choć w 100 procentach apka nie jest przetłumaczona na PL

    jedyny minus to kredyty które trzeba kupować. Np koszt skasowania inspekcji to 10 kredytów. Na start coś tam dostajemy i za kazde wejście w aplikacje ale do Pelni szczęścia musimy wydać 154 zł na 500 kredytów. Jest tez możliwość bonusowych kredytów klikajac w jakies reklamy.

    ja jestem oczywiście zadowolony z urządzenia bo zawsze mam telefon w kieszeni także w każdym momencie odczytam błędy bez potrzeby ciagania lapka




    Wysłane z mojego S8 + przy użyciu Tapatalka

  3. The Following 2 Users Say Thank You to konrad24244 For This Useful Post:

    elwichura (13-08-18),Miro (13-08-18)

  4. #3

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Porównać do VCDS nie mogę bo nie bawiłem się nim ale co do OBDeleven to tak jak wyżej też mam wersję Pro i jak dotąd nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to "urządzonko" , małe , zawsze można wrzucić do kieszeni a smartfona mają teraz nawet "dziadki". Wsparcie techniczne firmy od której kupiłem - rewelka , mailowe a nawet przez telefon cierpliwie wytłumaczono parę spraw (nie wolno wyciągać z gniazda OBD bez rozłączenia w aplikacji - mogą wystąpić problemy w ponownym połączeniu).
    Jestem na dwóch forach tego urządzenia - polskie i anglojęzyczne ( nie wiem czy można podać ale łatwo je namierzyć ) gdzie użytkownicy i moderatorzy są chętni do pomocy - sam skorzystałem.
    Co do punktów - co prawda kupiłem trochę ale zamiast oglądać bezsensowne filmiki na YT odpalam raz na jakiś czas te reklamy i zawsze coś wpadnie.
    Ostatnio wykorzystałem do skasowania przeglądu bo metoda " guzikowa" nie dała rady - 10 pkt ale mam spokój - chwilka na parkingu pod sklepem gdy "moja połowa" robiła małe zakupy.
    Gdy miałem problemy z pompą ABS porównywałem np. prędkość obrotową kół ze wskazaniami VCDS-a mechanika - to samo.
    Jak na razie mam na koncie dwa autka moje A3 i A4 Sline z rodziny a według informacji pomocy nie ma ograniczeń ilości pojazdów na jednym koncie.
    Jednym słowem polecam.

  5. Podziękowania dla Valdimar za pomoc w problemie

    elwichura (27-08-18)

  6. #4

    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cześć. Podeślijcie proszę linka na A..s do sprawdzonego kabla A3 8P 2005 1.6 BSE. Ewentualnie jeśli ktoś używa interfejs na BT i na amatorskie potrzeby mu się sprawdza także będę wdzięczny za polecenie. Dzięki!

  7. #5

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Skyfly85 poczytaj sobie o ObdEleven, małe ,poręczne i zawsze gotowe do pracy. Sam takie sobie sprawiłem, nie wiem jak się sprawuje na przykład w długim kodowaniu ale w mojej A3 1.6 BSE 2008/9 odnalazł błędy i je skasował.Dał też radę skasować przegląd (serwis olejowy skasowałem metodą "guzikową" ale już guzikami serwisu nie dało rady)
    Na początku było parę pytań do pomocy technicznej która cierpliwie wszystko wyjaśniła, jest polskie forum tego urządzenia i anglojęzyczne - łatwo znaleźć.

  8. #6
    towi222's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZG
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Na aledrogo można kupić OBDeleven i do tego dodają 200 kredytów. Jak oceniacie to złącze i czy warto dopłacać do wersji Pro ?
    Ostatnio edytowany przez towi222 - 21-12-18 o 16:06

  9. #7
    towi222's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZG
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Pare dni temu zakupiłem OBDeleven Pro i dziś zakodowałem podświetlenie drzwi i pare innych rzeczy. Fajne jest to, że wystarczy raz dziennie zalogować się na telefonie i otrzymuje się za każdym razem jeden żeton, czyli w roku otrzymuje 365 darmowych żetonów.
    Ostatnio edytowany przez towi222 - 10-01-19 o 19:44

  10. #8

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno/Sosnowiec
    Auto
    Audi
    Model
    RS3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Mam OBDeleven od 2 lat, zrobiłem nim kilka rzeczy w Superb III, teraz podłączyłem pod RS3 i z gotowej aplikacji (10kredytów) wyłączyłem Start/Stop - na forum superba w SIII jest wątek o OBD11 i jest tam 85 stron o kodowaniach, nie wiem czemu tu taka bida jest w temacie... ?

    Czyżby "przyzwyczajenie do VAG`a"? Dla mnie OBD11 o tyle jest komfortowe, że śmiga po BT i mogę grzebać z tableta w aucie.

  11. #9

    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mszczonów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Cześć,

    Czy ktoś używa(ł) OBDEleven'a ze starszymi A3 8L? Ciekawi mnie możliwość przekodowania modułu komfortu oraz okresowego sprawdzania błędów

    Pozdrawiam,
    Artur.

  12. #10

    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dobrodzień
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Witam

    Jakie oceniacie VAG OBDeleven? Czy warte swojej ceny?
    Ostatnio edytowany przez pcstore - 17-03-19 o 12:36

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •