Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 18 z 18

Temat: Laptop czy komputer stacjonarny (PC)

  1. #11

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Moim zdaniem jak już szukać sprzętu w tym budżecie, to najlepiej zastanowić się nad jakimś poleasingowym sprzętem. Sprzętem który wyróznia się naprawdę dobrymi parametrami, a przy tym nie kosztuje dużo. Zwykle jakieś 30-40% normalnej ceny.
    Tutaj wrzucam na przykładzie laptopów od Dell.
    Ostatnio edytowany przez cyfor - 18-09-18 o 09:08

  2. #12
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxaa Pokaż post
    na dobry sprzęt trzeba wydać w okolicach 4/5 na nowe tytuły a i tak po roku coś do zmiany bo nowy tytuł wychodzi i już więcej wymaga ☺️
    Bzdura. Tak może i było w latach 00 i teraz cały czas po latach jest taka powielana fama. Na szczęście/nie szczęście konsole ******ście opóźniają/ograniczają rozwój graficzny dlatego trochę wolniej to wszystko idzie. Przy tym co wyprawiają moderzy z grafiką to konsola by się przypaliła.

    Za 2 tys. nic dobrego nie złożysz. Trzeba dołożyć drugie tyle moim zdaniem, żeby to starczyło na kilka lat i nie będzie tak jak pisze Proxa, że przy takiej kwocie za rok będziesz musiał coś zmieniać bo wychodzi coś nowego. Niebawem wchodzą RTX-y więc serie 1000 kart może spadną delikatnie ale nie liczyłbym na jakieś mega obniżki.
    Ostatnio edytowany przez kamil1905 - 17-09-18 o 14:58

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi ...... Quattro

  3. #13
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Wstepne ceny RTX-ow rozwialy wszelkie nadzieje na wieksze spadki cen 10xx ale twardo z bracikiem wyczekujemy zmian na rynkach
    Nie mam fejsa ani androida!

  4. #14
    deeze's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro 2002
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARX
    Pomógł
    35 razy
    Podziękował
    42 razy

    Domyślny

    Oj chłopaki już tak nie przesadzajmy. Pograć może nie pogra na full detalach, ale za 2k to już jest w stanie się złożyć sprzęt który na średnich ustawieniach dobrze poradzi sobie z Wiedźminem 3 więc nie wiem o co cho... Jeśli np. ma dysk twardy, obudowę i zasilacz - już może parę stów wymuskać na grafę niezłą.

    https://www.forumpc.pl/topic/464584-...ie%C5%84-2018/

    Zestaw za około 2200 zł
    Procesor: Intel Core I3 8100 LGA 1151v2 BOX
    Płyta główna: MSI H310M PRO VD
    Pamięć RAM: G.Skill Ripjaws V 2x4 GB 2400 MHz CL15 RED
    Dysk twardy: Toshiba P300 1 TB 7200 RPM SATA 600
    Obudowa: SilentiumPC Armis AR1
    Zasilacz: Antec VP500
    Karta graficzna: MSI GTX 1050 2 GB GT OCV1
    Komentarz: Zestaw z wydajnym, cztero-rdzeniowym procesorem I3 8100. Płyta główna z z dwoma złączam na pamięć ďťżRAM oraz możliwością podłączenia złącza USB 3.0 z przedniego panelu obudowy. 8 GB pamięci RAM w dwóch kostkach. Obudowa w formacie ATX fabryczďťżnie wyposażona w dwa wentylatoďťżry. Zasilacz posiďťżada główną wiďťżązkę ATX w oplocie. Kartaďťż graficzna z cichym systemeďťżm chłodzenia oraz 3 letnią gwarancję prodďťżucenta. Pozwoli komfortowo ďťżpograć w najnowsze, najbardziej wymagające produkcję na średnio-wysokich ustawieniach graficznych.
    Wystarczy dodać, że niedawno za 1.200 zł kupiłem kartę NVidia VR ready, więc nie przesadzajta z tymi sprzętami za 5 koła...

  5. #15
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    No właśnie jak juz kupować to lepiej dołożyć niż grać na średnich w grę sprzed 3 lat. Składać kompa tylko po to źeby odpalić coś z 2015 roku to dla mnie kasa w błoto. Wolałbym taniej kupić konsole, która obsłuży poprzednie, teraźniejsze, przyszłe tytuły.

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi ...... Quattro

  6. #16
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    bez sensu jest kupowac kompa do gier skoro te konsole obsługują gry.

    w ogóle to nie wiem i co chodzi z tym graniem.
    Zawsze myślałem ze to tylko nastolatki grają w gry i to dziecinada ale widze ze sie mylę.


    Komp jak komp

    jak sie nie chxe grać w gry to wystarczy 10 letni sprzęt.

    Mam lapka Dell M4300 i służy mi do grafiki


    i przy aktualnym Corel Draw nie widzę powodu do zmiany sprzętu.

    Lap niegdyś kosztujący 12K
    obecnie 1K i działa.

    i forum obsłuży
    i fejsa
    i jutuba.


    a te gry to kupcie sobie plastikowe pudło od Sony i grajcie sobie jak wam czasu za dużo

    Wysłane z Galaxy S6 edge przy użyciu Tapatalka
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  7. #17
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    Nie ogarniasz Skrzyp i patrzysz stereotypami z lat 90-tych

    Często wieczorami jak znajdę czas to pykam z ekipą w Battlefielda w multiku i średnia wieku chłopaków to 33 lat gdzieś Taka forma jakiejś tam dodatkowej rozrywki
    A żeby nie być gołosłownym średnia wieku ludzi grających na zachodzie to ok. 35 lat, rynek gier przebił dochodami branżę filmową, nie mówiąc o muzycznej
    Dobrym przykładem jest np. GTA V gdzie w dniu premiery producenci zarobili więcej niż kasowy ,,Avatar'' przez cały tydzień

    Jeden w coś zagra, drugi obejrzy w tym czasie film a ktoś inny posłucha muzyki. Forma nie ma znaczenia - ważne, żeby sprawiała przyjemność

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzypul Pokaż post
    bez sensu jest kupowac kompa do gier skoro te konsole obsługują gry.
    Konsole są dosyć mocno ograniczone jeśli chodzi o grafikę. Ta rozwija w pełni skrzydła dopiero na mocnych PC.

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi ...... Quattro

  8. #18
    deeze's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro 2002
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARX
    Pomógł
    35 razy
    Podziękował
    42 razy

    Domyślny

    Tyle że po co kupować konsolę + TV jakieś sensowne (np. ja nie mam TV), jak zamiast tego można mieć dwa w jednym, a konsola nawet najnowsza nie będzie ogarniała gier w takiej jakości jak ten sprzęt za 2k
    Każdy niech robi co woli - nie zmuszajta do kupowania innych czegoś, co akurat wam odpowiada Budżet 2koła = niezły PC który uciągnie większość nowych gier, poza tym nikt nie pytał go w co gra i jak by mu zależało na "najnowszych tytułach" to by pewnie budżet zmienił.

    PS. wiek 33 lata, grywam w HOTS, Diablo 3, GTA V, jakieś ścigałki czy latałki i czasem inne pierdółki od czasu do czasu - for fun only można

    PS2. i też siedzę w grafice, więc mój sprzęt jest procesorowo-centryczny (Xeon) - aczkolwiek ja pakiet Adobe nie Corel

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •