Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Problem z silnikiem 1.8

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Miasto
    Wałbrzych

    Domyślny Problem z silnikiem 1.8

    W końcu znalazłem fajne forum o Audi A3 a mam Audi A3 z silnikem 1.8 bez turbo benzyna + gaz sekwencyjny.A mianowicie mam taki problem silnik jak odpalam rano chodzi jakoś dziwnie bardzo wolne obroty jakby wszystkie gary nie pracowały , póżniej wskakuje na normalne obroty tz. trochę falują pomiędzy 700 a 900 i strasznie czuc paliwo benzynę byłem u kolegi ze serwisu podłączył do laptopa sonda lambda nie pokazywała błędu ale dziwnie jakoś pracuję w dolnym zakresie .Teraz już zwariowałem co to może byc świece nówki NGK kable też nowe może coś zaradzicie.Spalanie normalne w normie gazu około 9 litrów .Jeżdzi normalnie tylko trochę mi się wydaje że słabszy jest minimalnie.Czy to sonda lambda na pewno.Poratujcie.Czy jeżeli to sonda to może byc taka http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121079091
    lub taka
    http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122899504
    Orginalna trochę droga 400 zł.
    Pozdrawiam.
    A zapomniałem byłem jeszcze na emisji spalin na benzynie jest tak CO- 0.12 CO2 -13.6 HC -92 ppm a na gazie CO- 0.01 Co2 -14.6 HC -19 ppm

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    luboń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T ARY

    Domyślny Re: Problem z silnikiem 1.8

    Może akurat na to pytanie ci nie odpowiem ale poradzę najpierw przeczytać regulamin, przedstawić się w odpowiednim wątku a potem zapytać bo koleżeństwo a w szczególności władze forum mogę się zdenerwować.
    Pozdrawiam i życzę szybkiej pozytywnej diagnozy.
    UNDER[G]ROUND
    Tuning Group

    www.utg.pl

  3. #3
    t0m3k's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Tylko 9 litrów Ci pali ????
    Ja chyba nie umiem jeździć ale w zyciu poniezej 10 nie zszedłem
    Co do róznicy, to jaki by ten gaz nie był, to i tak czuć że nie jedziesz na benzynce!!
    A3 2.0TDi 16V + / 40% z 1L CLUB!

  4. #4

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Miasto
    Wałbrzych

    Domyślny

    9 litrów pali jak żona jeżdzi a jak ja to nigdy powyrzej 10 mi nie spalił a na benzynie jeżdziłem ze 3 miesiące ale wtedy miał kopyto .Tylko cena benzyny przestrasza .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •