Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 22

Temat: Prośba o analize logów 1.8t aum 150 notorycznie błąd 17536

  1. #11

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    To mnie pocieszyleś...
    Więc tak, mówisz że na lpg za ubogo i wywala błąd, tak? Na samym pb również wywala błąd. Z instalacją nigdy nie było problemu, ma 4 lata. Fakt nie byłem dawno u gazownika przyznam się.
    Z tym przepływem to może być również zasyfiały filtr powietrza? W czasie logów czułem szarpniecie na benzyni3 i zbliża również mi się wymiana świec, może być to przyczyną wypadania zapłonu?

    Ok jak dorobie logi to wrzuce

  2. #12

    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnów
    Auto
    octavia 2.0 AZJ
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Na LPG nie podlega dyskusji. Nawet jeśli to nie samo ono powoduje błąd tylko w interakcji z wypadaniem to i tak trzeba zrobić żeby nie było ubogo chyba że co na aucie nie zależy. Masz szerokopasmowa sondę więc dobrze dla Ciebie ale i tak zrobić trzeba.
    Z tym reduktorem i wtryskami no to przebieg jest na prawdę spory. Tanim kosztem i własnymi siłami da się reduktor pewnie zregenerować... Wtryski może są sprawne... Kto wie. Dawniej była inna jakośc takich rzeczy. Tylko dużo na prawdę dużo przeżyły. Mało kto tyle zrobił na wytryskach.
    Skoro nie byłeś dawno być może filtry są zatkane i reduktor nie daje rady. Ale to trzeba by sprawdzić w sofcie do LPG. Ja Diego za bardzo nie znam. Ale na lpg-forum pewnie by ci pomogli sprawdzić takie rzeczy.
    Z pb no to coś tam widać że szwankuje tak jak mówię pewnie wypada zapłon bo tylko chwile jest ubogo.Jeśli mówisz że świece są do wymiany to bardzo możliwe że one. Jeśli szarpie tylko na pb to co prawda wątpliwe ale jak szarpie też na LPG to świece a właściwie cały zapłon jest na pierwszym miejscu podejrzany. Spróbuj na 3jce z niskich obrotów (blisko wolnych) wystartować. Depnac ostrzej. Jak szarpie to coś z zapłonowym (świece lub cewki)
    Filtr musiałby być sporo nie zmieniamy i zatkany. Jak nie jeździsz po gruntowych zakurzonych drogach to można wyciągnąć go na jeden log i sprawdzić. MAF można próbować czyścić (choć to często pomaga tylko na krótko) a łatwo go uszkodzić.

  3. #13

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Na lpg jest zrobione ze 110tys. Jeden wtrysk padł rok temu i był wymieniany to wszystko z awarią lpg. Filty
    Od lpg wymieniane były przeze mnie około 6miesiecy temu. Więc co dalej robić oprócz logów, gdzie szukać? Wymienię świece dzisiaj i co dalej?

  4. #14

    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnów
    Auto
    octavia 2.0 AZJ
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A no to pytałem o przebieg LPG to napisałeś że 270tys. Chyba się nie zrozumieliśmy. 110tys km to dużo ale nie masakryczni dużo jak 270. Filtry "określa się" w tys km nie w miesiącach. Mam nadzieje że zmieniasz FFL i FFC a nie tylko lotnej. Zaleca się tak co 15tys. Jak mają więcej to wymień i powtórz logi.

  5. #15

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Pewnie się źle zrozumieliśmy. Oczywiście że dwa zmieniłem, lotnej i ciekłej. Dam znać co i jak w następnym tygodniu jak zrobię logi

  6. #16

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Wrzucę na dniach logi, bo teraz nie mam czasu. Jeszcze zacisk zdechł i czekam na nowy

  7. #17

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Panowie, skończyło się na wymianie przepustnicy. Przejechałem na ten moment 400km i wszystko działa książkowo.
    Byłem również na regulacji gazu i sprawdzeniu wtryskow, również zero zastrzeżeń.

    Dzięki wielką za pomoc w szukaniu błędu.

  8. #18

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam nie chciałem zakładać nowego tematu,u mnie objawy sa identyczne,tylko po trasie ten bład pojawia sie po zatankowaniu auta.Jest to A3 1,8T AUM z 2001 roku.Troche irytujace jest to.Wymieniłem sonde lambda czyszczenie przepustnicy i swiece nowe na NGK.Dzięki

  9. #19

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Lorn Pokaż post
    Witam nie chciałem zakładać nowego tematu,u mnie objawy sa identyczne,tylko po trasie ten bład pojawia sie po zatankowaniu auta.Jest to A3 1,8T AUM z 2001 roku.Troche irytujace jest to.Wymieniłem sonde lambda czyszczenie przepustnicy i swiece nowe na NGK.Dzięki
    Dalej masz błąd czy co? Zrób logi jak chcesz coś diagnozować.

  10. #20

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez przemo88 Pokaż post
    Dalej masz błąd czy co? Zrób logi jak chcesz coś diagnozować.
    Logi statyczne czy dynamiczne mam zrobić?Jakie kanały.Ciągle po zatankowaniu sie pojawia ten bład

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •