Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 43

Temat: Mrugająca kontrolka od świec żarowych

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszow
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Mrugająca kontrolka od świec żarowych

    Witam wszystkich
    Mam dziwny problem mianowice gdy wlaczam zaplon kontrolka od swiec zarowych sie zaswieca po czym dosyc szybko gasnie. Auto odpala bez jakichkolwiek problemow z wyjatkiem tego ze troszke dymi przy zimnym slniku ale to raczej normalne przy silnikach TDI . Nastepnie po okolo 20 sekundach zaczyna mrugac kontrolka od swiec zarowych i nie gasnie az do chwili zgaszenia silnika ;/;/
    Moj silnik to 1.9 TDI AGR z 97 roku.
    Z góry dziekuje za pomoc.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 28-06-16 o 20:27

  2. #2

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa/Fałtekowo
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    hhe faktycznei dziwna rzecz bo u mnie znowu się zapala na chwile potem gaśnie ale odpalam już ciut dłuzej niż benzyne niby normalne ale zobaczymy jak będzie przy przymrozkach w nocy hehehe, i tez przy odpaleniu puszcza kopcia małego więc to chyba normalne,

    może warto podłaczyc pod VAGa i zobaczyc u mnei wsio jest oki i nic nie pokazalo, innego pomysłu nie mam
    RPMotorsport.pl
    Magnaflow, Thermo-Tec, Ultra Racing, Rockford Fosgate, Motul, Millers Oils, Toyo, Drag Wheels, ATS, EBC, Sparco, MTS Technik, Eibach i inne, możliwość negocjowania cen

  3. #3
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Re: [A3 1.9 tdi ] Mrugająca kontrolka od swiec zarowych

    Cytuj Oryginalnie napisane przez radek666
    Witam wszystkich
    Mam dziwny problem mianowice gdy wlaczam zaplon kontrolka od swiec zarowych sie zaswieca po czym dosyc szybko gasnie. Auto odpala bez jakichkolwiek problemow z wyjatkiem tego ze troszke dymi przy zimnym slniku ale to raczej normalne przy silnikach TDI . Nastepnie po okolo 20 sekundach zaczyna mrugac kontrolka od swiec zarowych i nie gasnie az do chwili zgaszenia silnika ;/;/
    Moj silnik to 1.9 TDI AGR z 97 roku.
    Z góry dziekuje za pomoc.
    jesli pojawia sie ten problem regularnie po zapaleniu silnika to prawdopodobnie bedziesz musial wymienic przelacznik znajdujacy sie pod pedalem hamulca ktory zalacza tylne swiatla !! ...a zeby sie upewnic podlacz auto do kompa i bedzie wszystko jasne ...ja stawiam na ten przelacznik

  4. #4
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    michael21j, ale co ma do tego wlacznik swiatel stopu - bo on sie znajduje pod pedalem stopu - on ma za zadanie tylko i wlaczenie swiatel stopu - chyba nic pozatym nie robi ?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #5
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    michael21j, ale co ma do tego wlacznik swiatel stopu - bo on sie znajduje pod pedalem stopu - on ma za zadanie tylko i wlaczenie swiatel stopu - chyba nic pozatym nie robi ?
    tez sie zastanawialem co ma ten przelacznik do lampki swiec zarowych ...ale wlasnie taki blad pokazal u mnie tydzien temu komputer przy mrugajacej lampce ...wyczycilem go i sie uspokoilo ...takze cos w tym musi byc ...hmm szkoda ze wydrug wyrzucilem ,tak bym wam pokazal

  6. #6
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    michael21j, Dziwi mnie to - tam masz tylko bolec razem ze sprezynka ktory zalacza/wyalcza doplyw produ
    Mialem problem z tym wlacznikiem i go rozbieralem kilku krotnie i smarowalem to znam budowe na pamiec
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  7. #7
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    michael21j, Dziwi mnie to - tam masz tylko bolec razem ze sprezynka ktory zalacza/wyalcza doplyw produ
    Mialem problem z tym wlacznikiem i go rozbieralem kilku krotnie i smarowalem to znam budowe na pamiec
    moze jest zalezne od rocznika lub tylko wystepuje w dieslu bo u ciebie nie masz chyba tej lamki !? hmmm ...na a3 freunde wlasnie tez bym opisywany ten problem i wyszlo na ten przelacznik !!

  8. #8
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    michael21j, byc moze.. ktory ty masz rok?
    Probuje znalesc foto tego wlacznika ale cos mi nie idzie
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  9. #9
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    michael21j, byc moze.. ktory ty masz rok?
    Probuje znalesc foto tego wlacznika ale cos mi nie idzie
    2002

  10. #10
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    w przypadku nie zaswiecania sie kontrolki siwec zarowych lub mrugania ktos juz kiedys pisal ze ta kontrolka nie odpowiada tylko za SWIECE ! ale to komputer ja tak mialem przy sterowniku czesto mi gasl itp w compsport powiedzieli ze jesi sie nie zaswieca albo mruga to oznaka bledu komputera... czy jakos tak reasumujac to odpowiedz od komputera ze wszystko jest ok albo i nie ...
    420 500 km
    1

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •