Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Audi Concert

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    w domu
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny Audi Concert

    Panowie czy ktoś z Wawki jest może ogarnięty w temacie naprawy radia?? Mój Audi Concert poprostu przestał grać wyjąłem go i okazało się że jest przepalony bezpiecznik w radiu. Wymieniłem go i od tego czasu radio "świeci" ale nie gra. Słychać jak się włącza ale milczy. ( jest jeszcze jedna dziwna rzecz, jak je wyjmmuję kluczykami to w trakcie tej czynności strzela bezpiecznik na radiu). dzięki z góry za pomoc


    pozdrawiam
    Wróciłem

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    opolskie
    Auto
    Seat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    43 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    oczywiscie kod mu wpisujesz? jak tak to masz cos poplatane z instalacja no i jakies zwarcie wystepuje

  3. #3

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    w domu
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    kodu nie wpisuje bo mnie nie prosi o kod. Podświetlenie się załącza i tyle. no i słychać że radio również się włącza. Ale działało wcześniej. Zaczęło się to kiedy naprawiłem gniazdo zapalniczki ale wtedy też chodziło dwa dni. Później chciałem sprawdzić coś z okablowaniem radia i podczas wyjmowania się zaczęło.
    Wróciłem

  4. #4
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zenonlat Pokaż post
    jest jeszcze jedna dziwna rzecz, jak je wyjmmuję kluczykami to w trakcie tej czynności strzela bezpiecznik na radiu
    skoro wywala bezpecznik podczas wyjmowania radia to chyba jest zwarcie gdzies, przebicie do masy , czy jak to sie nazywa..
    nie znam sie ale jak swieci a nie gra to tak jakby nie dostawal "calego" zasilania
    nie wiem jak jest w starym concercie, w nowym 2Din np. musza byc dwa plusy
    cos pomodziles przy robocie z zapalniczka..
    wyjmij i posprawdzaj dokladnie przewody, lutowales cos ? nie kaplo nigdzie ? moze w wiazce cos gdzies sie styka ? nie znam sie, tak tylko gdybam
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #5

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    w domu
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    skoro wywala bezpecznik podczas wyjmowania radia to chyba jest zwarcie gdzies, przebicie do masy , czy jak to sie nazywa..
    nie znam sie ale jak swieci a nie gra to tak jakby nie dostawal "calego" zasilania
    nie wiem jak jest w starym concercie, w nowym 2Din np. musza byc dwa plusy
    cos pomodziles przy robocie z zapalniczka..
    wyjmij i posprawdzaj dokladnie przewody, lutowales cos ? nie kaplo nigdzie ? moze w wiazce cos gdzies sie styka ? nie znam sie, tak tylko gdybam
    Spoczko Miro wszelkie wskazówki są mile widziane i pomocne . Nic nie lutowałem tylko wsadziłem całe gniazdo i zapalarkę bo poprostu jej nie było. Masz rację że może nie dochodzić całe zasilanie. Z tyłu radia gdzie jest masa są też takie dwie śrubki które wkręcone są przy jakimś : procku czy tranzystorku też się nie znam " i jedna z nich była lekko przysmolona.
    Wróciłem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •