Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: [A4 B7] Sprzedam samochód w bardzo dobrym stanie, pewny

dkac's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2014
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8P 1.9TDI BKC + GT1749VA
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC

Domyślny [A4 B7] Sprzedam samochód w bardzo dobrym stanie, pewny

Cześć,

Do sprzedania mam samochód Audi A4 B7 1.9tdi 116KM Kombi.

Samochód kupiliśmy z tatą osobiście w wrześniu 2009 roku w Niemczech w salonie AutoZentrum Hilden, przebieg 165000. Miejsce to specjalizuje się w sprzedaży samochodów młodych (głównie ~3 letnich), głównie prestiżowych marek (Audi, Porsche, BMW).
    Ceny samochodów sa tam nawet 30% wyższe jednak każdy samochód jest znanego pochodzenia i jest udzielana roczna gwarancja na jego użytkowanie.
    https://home.mobile.de/AZ-HILDEN

Od momentu zakupu auto użytkował tata, głównie na potrzeby codziennych dojazdów do pracy (~23km w jedną stronę) i wyjazdy wakacyjne.
    Samochód nigdy nie zawiódł, jestem przekonany o jego bezawaryjności.

Wszelkie naprawy są udokumentowane, a części oryginalne. Nigdy nie oszczędzano na samochodzie, bezawaryjność była dla nas priorytetem. Podobna filozofia jak w przypadku mojej A3

Poniżej podaje wszelkie dane t.j. tablice rejestracyjne, VIN, daty rejestracji, tak aby możliwe było zweryfikowanie szczegółów ogłoszenia w bazach Audi itp., nie mam nic do ukrycia.

Samochód fabrycznie bez DPF - brak problemów z "wypalaniem" DPF czy jego wymianą.

Przebieg w 100% gwarantowany. W oryginalnej książce serwisowej znajduje się ostatni wpis z Niemiec 165000 (2006 r.), kolejne znajdują się w Polskim spisie uzupełnianym podczas przeglądów.

Zapraszam z czujnikiem lakieru, lakier oryginalny, nie mam nic do ukrycia.

Szczegóły:
    * Opony letnie Pirelli Cinturato, zimowe Firestone. Bieżnik w bardzo dobrym stanie. Osobne zestawy felg.
    * Szyberdach oryginalny sterowany elektronicznie.
    * Tempomat.
    * Komputer pokładowy - dołożony pełny FIS, pełna informacja o spalaniu, zasięgu, czujniki poziomu płynów itp.
    * Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa.
    * Przednie tarcze z klockami wymienione 2 miesiące temu.
    * Aktualny przegląd techniczny, wykonany 3.08.2018
    * Światła przeciwmgłowe przód i tył.
    * Auto chronione przed warunkami atmosferycznymi - wiata garażowa.
    * Akumulator wymieniony 2 sezony temu. Bosch Silver w doskonałym stanie. Posiadam prostownik impulsowy CTEK utrzymujący akumulator w doskonałej kondycji.
    * Wymiana rozrządu wraz z napinaczem i pompą wody. 2016r około ~25tys km temu.
    * Olej wymieniany co 10 tys km. Stosowałem Motul Specific 5W40 505.01, nigdy nie korzystałem z olejów LongLife.
    * Wymieniłem przednią szybę - odprysk po kamieniu. Posiadam zdjęcia odprysku i pęknięcia szyby przed wymianą. Daty zgadzają się z datą wymiany.
    * Zderzak przedni - Osłona akumulatora z ciężarówki jadącej na przeciwko oderwała się i uderzyła w zderzak mojego samochodu. W wyniku zdarzenia uszkodzony został zderzak, światło przeciwmgielne oraz grill. Samochód został oddany do Salonu VW Bursiak Łódź na naprawę bezgotówkową. Posiadam komplet faktur oraz opis zdarzenia od ubezpieczyciela. Wszystkie użyte części - oryginalne.
    * Relingi dachowe - łatwy montaż bagażnika rowerowego, mogę dodać bagażnik za niewielką dopłatą.

Na prośbę kupującego (oraz opłacenie usługi) możliwa wizyta w dowolnym serwisie.

Cena dla forum: 20500zł
    Telefon: 603720481

VIN: WAUZZZ8E06A242126

Ostatnio edytowany przez klamamoto - 10-02-19 o 09:51

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania