Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 24 z 24

Temat: 2.0 TFSI Szarpanie podczas przyśpieszania

  1. #21

    Data dołączenia
    Jul 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Osiek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    dodam,że wymieniłem ostatnio tarcze mokrego sprzegla,i dalej to samo

  2. #22

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Czyli w skrócie:
    Miałeś człapiącą skrzynie i zmieniłeś ją na inną zostawiając starą mechatronikę. Dalej człapała więc założyłeś trzecią, której też nie jesteś pewien i nic się nie zmieniło. Dobrze rozumiem?
    Nie lepiej oddać do naprawy jedną i dostać na nią gwarancję że przestanie szarpać?

    Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

  3. #23

    Data dołączenia
    Jul 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Osiek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    dzwoniłem po warsztatach od skrzyń to każdy coś ściemnia jak zorientują się że masz jakieś pojęcie,Najprościej dać komuś wy****ć kasę inic się nie dowiedzieć.Było tak:że skrzynia szarpie podczas ruszania z postoju do przodu i do tyłu,później ok.Załżylem drugą skrzynie,to samo-przełżyłem mechatronike z mojej starej,później załóżyłem mechatronike z tej nowej.Coś tam świrowała,ale jeździłą bardzo podobnie.Kupiłem inna skrzynie z tourana 2009.Też szarpła,wrzuciłem ori mechatronike.Nic nie pomogło.Gość wziął skrzymie bez niczeg,kupiłem jeszcze jedna,i też szarpala,Moje zdanie nie ma ****a żeby 4skrzynie szarpały,Kupiłem tarczki do ori skrzyni,wymieniłem,jest niewiele lepiej.Pojechalem do kolegi,który wgrał mi ori mapę do silnika,poprawilo sie dość sporo.automilo ok 220km,teraz ma serie 170,Ale nie jest to temat rozwiązany.Myślę że to wina softu skrzyni,jak kogpś ogarne do update tego softa,to napiszę czy to pomogło.Wszelkie sugestie mile widziane

  4. #24

    Data dołączenia
    Oct 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi A3 8P Lift 2.0 TFSI Quattro DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA

    Domyślny

    Witam Panowie.
    Problem z szarpieniem auta przy dodaniu delitanie gazu około 5% przy niższych prędkościach.
    Problem pojawił sie po otwarciu klap kolektora dolotego i ustawieniu w pozycji otwarte oraz zaślepieniu w takiej pozycji, zostały wyprogramowane z kompa tak aby nie swiecił się check.
    świece, odma wymieniona na nowe, przepływka i dolot wyczyszczony.
    Gdzie szukac przyczyny, przerabiał ktoś temat, czy problem mogł wyniknąc z otwarcia tych klap ?
    na kompie zero błędów, wszytsko jest ok.
    dodam że jak auto złapie 90 stopni problem znika, auto jedzie płytnnie i nic nie czuć.
    2.0 tfsi ccza quattro dsg.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •