Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: [8v] mmi radio plus

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląskie
    Auto
    audi a3 8v; bmw x3 g01
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0TDI BUY

    Domyślny [8v] mmi radio plus

    Czy ktoś z Państwa może udzielić mi informacji dotyczących ewentualnych możliwości rozbudowania mojego podstawowego systemu multimedialnego ( mmi radio plus, a3 8v z 2016 r. ). Czy poza podstawowymi funkcjami (radio, media, samochód, telefon) system ten posiada jakieś ukryte opcje? Dodam, że w schowku znajduje się odtwarzać płyt cd posiadający wyłącznie jedno gniazdo kart sd.

  2. #2
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    możesz uaktywnić internet w tej jednostce a co za tym idzie będziesz miał dostęp do "audi connect" ruchu "tmc online" po wykupieniu licencji oraz uruchomić google maps wcześniej działało również street view od google

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląskie
    Auto
    audi a3 8v; bmw x3 g01
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0TDI BUY

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez acinr_PL Pokaż post
    możesz uaktywnić internet w tej jednostce a co za tym idzie będziesz miał dostęp do "audi connect" ruchu "tmc online" po wykupieniu licencji oraz uruchomić google maps wcześniej działało również street view od google
    Bardzo dziękuję za informację.

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląskie
    Auto
    audi a3 8v; bmw x3 g01
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0TDI BUY

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez acinr_PL Pokaż post
    możesz uaktywnić internet w tej jednostce a co za tym idzie będziesz miał dostęp do "audi connect" ruchu "tmc online" po wykupieniu licencji oraz uruchomić google maps wcześniej działało również street view od google
    Dowiedziałem się, że w moim samochodzie brak jest możliwości rozszerzenia funkcji multimediów , cyt. "producent nie przewiduje"

  5. #5

    Data dołączenia
    Oct 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny Audi Connect bez USB

    Niedawno odebrałem Audi A3 8V z 2018 roku z salonu (poleasingowe). Jest ono wyposażone w Audi Connect, ale niestety - nie ma wejścia USB, jedyna opcja połączenia to BT. Oznacza to, że użycie np. Google Maps z telefonu nie wchodzi w grę (z tego co się orientuję). Zapytałem w salonie, jak najbardziej mogą mi takie wejśćie zamontować, koszt to jedyne 3500zł Zanim jednak się na to zdecyduje, zastanawiam się czy faktycznie nie ma innej opcji? Jedyne na czym mi zależy to użycie map Google w samochodzie.

  6. #6
    zbigzbig20's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Witam. Możesz jeszcze podjechać do magika który doda ci asi i odblokuje za znacznie mniejsze pieniądze. Będzie to działać jak w oryginale . Ewentualnie zakup ryżowego modułu do carplay/android auto i montaż jego. Fajnie że działa także bezprzewodowo ale nie jest już jak w oryginale bo audio z tego idzie po aux

  7. #7

    Data dołączenia
    Oct 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zbigzbig20 Pokaż post
    Witam. Możesz jeszcze podjechać do magika który doda ci asi i odblokuje za znacznie mniejsze pieniądze. Będzie to działać jak w oryginale . Ewentualnie zakup ryżowego modułu do carplay/android auto i montaż jego. Fajnie że działa także bezprzewodowo ale nie jest już jak w oryginale bo audio z tego idzie po aux
    Dodam, że auto jest na gwarancji + w leasingu, nie mogę za bardzo nic modyfikować.
    Co masz na myśli mówiąc o tym module? Jakis adapter, który można wpiąć / wypiąć bez problemu? Znalazłem coś takiego np. https://allegro.pl/oferta/carlinkit-...xoCfbIQAvD_BwE

  8. #8
    zbigzbig20's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Jeśli pójdziesz w moduł to potrzebujesz coś takiego: https://allegro.pl/oferta/audi-box-a...-8v-9619268308 . Jak chcesz taniej to na aliexpres mają tego dużo i czasem idzie wyrwać w dobrej kasie . Jest to dodatkowy moduł który podpinasz pod swoje mmi w schowku , ukrywasz go gdzieś za schowkiem i działa także bezprzewodowo. Audio z niego idzie po aux

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •