Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Zmieniarka WEFA

  1. #1

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wschowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny Zmieniarka WEFA

    Siema
    Na forum jest obszerny wątek na temat zmieniarki yatour i wiadomo, że jest dobra. Sam przymierzam się do kupna i natrafiłem na zmieniarkę wefa która jest nowsza, rzekomo poprawiona wersja yatour, usb 3.0, BT 4.0 i nawet jest tańsza, tylko pytanie używał ktoś i może powiedzieć jak się sprawuje ?
    A może ktoś ma porównanie miedzy obiema ?

    No i którą lepiej wybrać ?

    Jeszcze pytanie jak ogólnie wszystkie te zmieniarki grają po usb. Chodzi mi o jakość dźwięku, podobno graja zauważalnie ciszej niż z płyty ale jakościowo tak samo ?

  2. #2
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cześć, ja ostatnio montowałem u siebie tą zmieniarkę i jak na razie jestem zadowolony, sprzedawca zapewnia ,że 30 dni jest na ewentualny zwrot jeśli by się coś nie podobało. Czyta pendrive 8Gb bez problemu. Dodatkowo posiada gniazdo usb z którego można ładować smartfona.
    Jakość odtwarzanej muzyki wg. mnie jest zadowalająca i nie widze dużej różnicy pomiędzy płytą a tym emulatorem. Mam u siebie RNS-D i system Bose.
    Przez bluetooth też dobrze odtwarza muzykę.
    Co do wad to wymieniłbym to,że nie pojawia się napis PHONE kiedy ktoś dzwoni i żeby rozmawiać za pomocą systemu głośnomówiącego radio musi przełączyć się w tryb zmieniarki.
    Zalety: można regulować głośność tel. pokrętłem radia i odbierać połaczenia za pomocą kierownicy multifunkcyjnej. Przełączanie utworów zmieniarki też działa z multifunkcji.

  3. #3

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wschowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mi zależy głównie na jakości dźwięku, będzie wgl jakakolwiek różnica miedzy nimi? Używać będę głownie USB

    Renegat a jeszcze pytanie z pendrive pokazuje nazwy utworów na wyświetlaczu ? jak z kolejnością odtwarzania

  4. #4
    damian_7331's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny Montaż modułu wefa w popielniczce

    Witam, montował ktoś może moduł bluetooth wefa wf606 lub coś innego tego typu w miejscu popielniczki? Chciałbym go tam zamontować aby był on schowany a jednocześnie gdy potrzebowałbym podpiąć aux/pendrive lub załadować telefon to otwieram popielniczkę i wszystko mam pod ręką. Jest tam jakieś miejsce pod popielniczką aby poprowadzić kable do radia? Pasowało by wyciągnąć ten element popielniczki który służy do wyrzucania skiepów a następnie rzeźbić w już tym plastiku od popielniczki. Co sądzicie o takim czymś? Zdało by to egzamin? Pozdrawiam


    A3 8P 2.0T CCZA 221HP, Q, DSG, RM 2010 by damian_7331
    https://www.a3-club.net/forum/showth...by-damian_7331

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •