Dobra podbijam wątek. Witam jeszcze raz jestem swieży na forum ostatnio kupiłem 3ke 8p 2011 sportback w s line. I teraz tak: to moje pierwsze audi i sytuacja wygląda następująco: Kupiłem w niemczech imam niemieckie menu i mam Audi RNS-E. Chciałbym zmienić menu na polskie to jest 1 a 2 chciałbym android auto i to kupić porządny sprzęt z oficjalnej listy urządzeń bez tego potencjometru i przycisków obok z wielkim dotykowym ekranem mieszczącym się w 2 DIN a ten oryginalny mogę sprzedać za niemałe pieniądze. Perspektywa map google, spottify, dotyku i bluetooth jest super. Trzeba iść z duchem czasu i nie być skrajnie seryjnym ortodoksem.
Na małym wyświetlaczu pomiędzy zegarami i tak mam po niemiecku komunikaty.
Moje pytania są następujące:
1. Czy rezygnując z audi rns-e nadal będę miał pikające sygnały z czujników parowania? Zanim kipiłem audi to widziałem trochę rzeczy w sieci i myslałem że będę miał przy cofaniu te sektory pokazane na wyswietlaczu)))) 50 40m30 cm do sciany wiecie o co chodzi ale nie mam i tylko jest pikanie z odpowiednio zwiększającą się częstotliwoscią (dla mnie nadal git)

2. Czy tak czy inaczej muszę zmienić język na polski jeżeli chcę mieć na wyswietlaczu między zegarami polski język? Zakładam że informacje systemowe są przechowywane w innym miejscu i zmiana radia nie zmieni języka. Prawda?
3. Obecnie mam też cos takiego jak audi multimedia interface no i radio gra bardzo ok natomiast przez kabel do telefonu z zakonczeniem jack 3,5 okropnie bas pierdzi stąd moje pytanie czy po zmianie na radio z wyswietlaczem dotykowym i android auto problem minie?
4 jaki sprzęt polecacie?