Pokazane rezultaty 1 do 10 z 15

Temat: Dotykowy ekran w RNS-E + Android Auto

Threaded View

  1. #1
    peetereczek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Augustów / Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny Dotykowy ekran w RNS-E + Android Auto

    Cześć,

    Udało mi się w ten weekend złożyć swoje Raspberry Pi z zainstalowanym Open Auto Pro, które pozwala na uruchomienie Android Auto. O samym Open Auto nie będę opowiadał, dość jest opisane na stronie projektu: https://www.facebook.com/Blue-Wave-S...4498282553729/

    Twórca Open Auto pokazał projekt w A8 (wymaga płytki pican2). To co u mnie jest to już po aktualizacjach gdzie nie ma komunikacji z CAN, ale jest dotyk
    [update]Jestem w kontakcie z twórcą oprogramowania, trwają testy komunikacji z CAN. Jest już wsparcie przycisków z RNS-E Wkrótce mają pojawić się cyfrowe zegary



    Odświeżyłem trochę projekt, który opisałem w tym wątku: https://www.a3-club.net/forum/showthread.php?136276-Wst%EAp-do-CarPi-dla-RNS-E

    Lista potrzebnych rzeczy mniej więcej się pokrywa, oprócz płytki pican2 (która obecnie jest bezużyteczna, ale chce to zmienić). Oczywiście trzeba jeszcze dokupić, najtaniej bezpośrednio z Chin szybkę lub folię (może być lepsza bo cieńsza) dotykową, którą trzeba wmontować w RNS-E. Dalej to już odrobina umiejętności programistycznych i czytania ze zrozumieniem poradników z internetu. Całość działa dobrze i jedynym minusem jest jakość obrazu, ale to już ograniczenie RNS-E którego się nie przeskoczy. Obraz jest akceptowalny tylko w trybie nocnym, mapa w dziennym jest po prostu nieczytelna.

    Fotki z montażu:






    A oto krótki pokaz działania

    Ostatnio edytowany przez peetereczek - 16-07-19 o 21:31 Powód: wsparcie CAN bus
    Autko: A3 8P lift (Sportback, 2012, CFFB podniesione do 180KM, S-Tronic, ponad 300k km na liczniku)
    Informatyk z prawkiem C+E
    Lubię dłubać się w elektronice

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •