Pokazane rezultaty 1 do 10 z 15

Temat: Dotykowy ekran w RNS-E + Android Auto

Threaded View

  1. #11
    peetereczek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Augustów / Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Projekt jak najbardziej działa. Ostatnio wleciała fajna aktualizacja



    Co do twoich pytań:
    - muzyka leci z automatu jak się uruchomi komputerek (ok 30 sec się uruchamia) i masz zapięte uruchomienie się odtwarzacza po połączeniu BT. U mnie też nie ma uruchamiania komputerka po zapłonie, tylko na klawisz. Jak chcesz po zapłonie to musisz sobie ogarnąć jakiś przekaźnik jeszcze
    - mi osobiście się podobają te funkcje Android Auto (masz telefon / nawigację / muzykę / podcasty / radio internetowe / powiadomienia z telefonu / asystent głosowy). Nie będziesz miał YouTube, ale to OpenAuto obsługuje MirrorLink i wtedy po kablu jak podłączysz telefon i włączysz duplikowanie ekranu to będzie się zachowywało jak jakiś telewizor np.
    - karta SD żyje
    - czasem dotyk się wysypie, chińskie cośtam, ale sporadycznie i restart pomaga. Jakoś nie doskwiera mocno
    - Equalizer robi robotę, serio. Jak masz dobre audio w aucie to będzie super. To też zależy jaką kartę dzwiękową wrzucisz, ale ja z jakąś za 50 zł jadę i gra fajnie. Możesz zrobić sobie Raspberry z nakładką HiFi Berry, ludzie na forum OpenAuto opisują swoje projekty z tą kartą dźwiękową. A jest to karta dla audiofili
    - mi to w sumie nie potrzebne, mam w drzwiach super głosniki i ogólnie poprawione audio w aucie to mi styka. Narazie nie myślę o dodatkowym subie, ale myślę że HiFi Berry to ogarnie tobie
    - kamerę cofania mam podłączoną pod moduł video do RNS-E, to OpenAuto nie kontroluje mi kamery. Ale TAK, ciągnąłem 5m kabla do kamery
    - nie, mi klawisz w schowku starcza do włączenia / wyłączenia. Czas boota poprawili trochę, z 55 sec spadło do ok 30 teraz
    Autko: A3 8P lift (Sportback, 2012, CFFB podniesione do 180KM, S-Tronic, ponad 300k km na liczniku)
    Informatyk z prawkiem C+E
    Lubię dłubać się w elektronice

  2. Podziękowania dla peetereczek za pomoc w problemie

    SanFable (10-04-20)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •