Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Naprawa Audi A3 sedan sline z 2018 roku - USA.

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny Naprawa Audi A3 sedan sline z 2018 roku - USA.

    Witam wszystkich serdecznie, sprowadziłem audi a3 2.0 tfsi 190 km z 2018 roku, wersja sedan, s line z usa bardzo mi się podobało i poczytałem, że jednostka daje przyjemne doznania .... ale jak to zwykle z tymi autami jest posiada kilka uszkodzeń i dylematów do rozważenia:

    -do wymiany tylne lewe i prawe drzwi i tu pierwszy dylemat - mój model ma charakterystyczny ząb na przedniej lampie czyli ostatni lift i teraz pytanie czy drzwi sprzed lifta też będą pasować i wyglądać identycznie o ile będą także dobrane z sedana?

    -muszę zakupić poszycie tylnego prawego błotnika - i pytanie analologiczne co do drzwi - części ze starszych roczników jest zdecydowanie więcej i są w innych cenach

    -auto wyposażone jest w wyjeżdzający z deski rozdzielczej monitor ale nie ma obsługi nawigacji - pytanie czy można ją wgrać?

    -mam zbitą lampę na prawym tylnym błotniku - jak dobrać lampy z europy aby wystarczyło je tylko włożyć? czy może rozpatrzeć dokupienie brakującej lampy z usa po kodzie części i przeróbkę na wersję EUR (masa jest takich ogłoszeń)?

    -co jeszcze należałob rozpatrzeć aby zeuropeizować taką czerwoną bestię z USA? Mile widziana pomoc merytoryczna i w doborze części

    Pozdrawiam, Keanu.

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    @
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Tutaj raczej ciężko będzie Ci odszukać kogoś kto ma samochód z 2018 roku lub młodszy i coś sensownego doradził na podstawie własnych doświadczeń...

    Może to temat do administratora forum zrobić ankietę jakimi samochodami (modelami) jeżdzą ludzie z forum lub wyciągnąć to z bazy.

    Tak z ciekawości może ktoś jeszcze będzie zainteresowany zakupem pojazdu z USA, napisz może jak koszty i co zrobiłeś aby sprowadzić pojazd do PL.

    Ja z doświadczenia kolegi (który sprowadzał pojazd z rocznika 2016, 3.5 litra benzyna, rozbity) wiem po podsumowaniu zakupu na odległość na podstawie kilku zdjęć, że zakup finalnie wyszedł mu sporo drożej niż identyczny pojazd po przejściach dostępny na miejscu w PL. Wyszło sporo dodatkowej pracy i zniszczeń spowodowanych np. przez wózki widłowe którymi ładowane są samochody do transportu (wszystko od strony podłogi było pokrzywione/połamane/porysowane) Do tego sporo nerwów, biegania - jednym słowem gdyby miał to robić ponownie - to by odpuścił bo nie warto
    Audi A3 8P 1.9 TDI BXE 2009

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •