Witam wszystkich serdecznie, sprowadziłem audi a3 2.0 tfsi 190 km z 2018 roku, wersja sedan, s line z usa bardzo mi się podobało i poczytałem, że jednostka daje przyjemne doznania .... ale jak to zwykle z tymi autami jest posiada kilka uszkodzeń i dylematów do rozważenia:

-do wymiany tylne lewe i prawe drzwi i tu pierwszy dylemat - mój model ma charakterystyczny ząb na przedniej lampie czyli ostatni lift i teraz pytanie czy drzwi sprzed lifta też będą pasować i wyglądać identycznie o ile będą także dobrane z sedana?

-muszę zakupić poszycie tylnego prawego błotnika - i pytanie analologiczne co do drzwi - części ze starszych roczników jest zdecydowanie więcej i są w innych cenach

-auto wyposażone jest w wyjeżdzający z deski rozdzielczej monitor ale nie ma obsługi nawigacji - pytanie czy można ją wgrać?

-mam zbitą lampę na prawym tylnym błotniku - jak dobrać lampy z europy aby wystarczyło je tylko włożyć? czy może rozpatrzeć dokupienie brakującej lampy z usa po kodzie części i przeróbkę na wersję EUR (masa jest takich ogłoszeń)?

-co jeszcze należałob rozpatrzeć aby zeuropeizować taką czerwoną bestię z USA? Mile widziana pomoc merytoryczna i w doborze części

Pozdrawiam, Keanu.