Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Jezeli PiS, to na pewno mowi prawde. Oto dowody: hiihhiih

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny Jeżeli PiS, to na pewno mówi prawdę. Oto dowody: hiihhiih

    Oto dowody:

    "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
    J.K. 10.2005
    ===
    "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński.
    "Życie Warszawy", 10 lipca 2006
    ===
    "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
    Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

    W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:
    "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

    W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:
    "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię".

    Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:
    "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

    Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl
    "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

    Marzec 2005 rok / antena RMF FM
    RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
    Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

    RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
    Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

    Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego: "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

    "budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."
    420 500 km
    1

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    "budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."
    noooo taaaak... wielka niechecia palamy do kupowania mieszkan !

  3. #3

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    A6
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Re: Jeżeli PiS, to na pewno mówi prawdę. Oto dowody: hiihhii

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa

    "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
    J.K. 10.2005
    "
    Pier....ne PiSiory nie wiem co za gamonie na nich glosowali ,wiem napewno ze teraz sie za to wstydza, a Rydzyka bym wyslal na misje do Afryki

  4. #4

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Miasto
    Belgia Leuven

    Domyślny

    Dla mnie to wielkie lol Może za kilka lat prezydentem zostanie Kazimerz Marcinkiewicz

  5. #5

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    A6
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Daje tutaj linka do nowego szyldu SLD

    http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7291

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •