Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Szyba czołowa: jaki producent akustyk czy zwykła itp dylematy po spotkaniu z kamykiem

  1. #1
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny Szyba czołowa: jaki producent akustyk czy zwykła itp dylematy po spotkaniu z kamykiem

    No to mi się fajnie tydzień zaczął. W drodze do pracy, ekpresówką, spod kół suva wyleciał kamyczek i teraz mam babola na szybie czołowej tuż nad deską rozdzielczą.
    Niestety poleciało pęknięcie więc naprawa nie wchodzi w grę. Obdzwoniłem dziś okoliczne warsztaty żeby się zorientować co do wymiany no i propozycji jest kilka.
    Cena ori pewnie mnie zabije, zatem rozważam wymianę na Sekurit lub Piklington (ceny bardzo zbliżone), teraz pytanie czy warto dawać akustyczną? droższa o ponad 100zł.
    Gościu z jednej firmy strasznie zachwalał chinola Fuyao, że teraz takie audi montuje na pierwszy montaż. Akurat w mojej a3 mam szybę firmy AGC, zwykłą (nie akustyk) z szarym przeciwsłonecznym paskiem (chyba nordglass je montuje?).
    Może koledzy napiszecie swoje opinie na temat szyb, czy warto dokładać do akustyka, jaka firma teraz ma najmniej wtop, po forach sporo różnych opinii jak zwykle
    Czy warto dopłacać do akustyka skoro inne szyby sa zwykłe, chyba, że bocznych nie ma akustycznych, nie wiem, nie znam się

    Zobrazuję cenowo:
    Sekurit/piklington zwykła 450zł / akustyk 580zł
    Fuyao zwykła 360zł o akustyka nie pytałem nie znam marki.
    AGC akustyk 700zł o zwykłą nie pytałem.

    moja szyba ori


    akustyk - oznaczona "uszkiem"


    gratis od kamyka


    Edit:
    szyba wymieniona na nową akustyczną Sekurit z szarym paskiem przeciwsłonecznym, całość mnie kosztowała 700zł. Oby kolejny kamyk mnie nie trafił
    Ostatnio edytowany przez Jackq - 12-11-19 o 16:15
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •