Witam, mam trochę nietypowe pytanie, być może piszę na złym forum ale nie koniecznie, posiadam auto A3 8L 2002r 1.6 AVU 3D, oryginalnie miałem zwykłe radio 1 din, zmieniłem konsolę na 2 din i początkowo miałem RNS-D, po przerobieniu lekko kostki wszystko działało, potem kupiłem navi BNS, odpowiednie przejściówki, lekkie przeszlifowanie dołu radia i także wszystko pasowało i działało, znalazłem ostatnio w fajnej cenie radio z androidem dedykowane do A4 B6/B7, z wszystkimi przejściówkami itd itp, dzisiaj radio mi przyszło, wszystko podłączyłem tak jak powinno być, z początku normalnie było podświetlanie klawiszy, włączyłem jakąś muzykę na radiu lecz z głośników nic, żadnego dźwięku ani nic, pokombinowałem trochę, poszperałem na necie ale nic nie znalazłem, jak dźwięku nie było tak nie ma, podświetlenia klawiszy także już nie ma a z początku było, nie mam pojęcia co to może być... Czy może być to wina kostki, być może w B6/B7 są inaczej piny w kostce czy mogę się mylić? Proszę o jakąkolwiek pomoc, naprowadzenie mnie.. Dodaje pomocniczy filmik o co chodzi.