Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Mruganie Bixenonów

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny Mruganie Bixenonów

    Cześć!

    Wiem, że temat sie gdzieś tam przewijał w Internecie, ale zazwyczaj to dotyczyło innych modeli.
    Mam 8V Sportback, 2.0 TDI i zauważyłem, że na dołkach światła mrugają, przygasają na ułamek sekundy. Może w ruch jest wprawiana klapka od długich? Może przemieszcza sie soczewka? Stabilizacja?

    Z tego co wiem, wszystkie 8V mają bixenony, więc może ktoś z was miał podobny problem.
    Powiem od razu, że to moje pierwsze droższe auto i chciałbym proste naprawy robić sam.

    Wszystko inne działa jak powinno, tyle że, te światła mnie irytują.
    Piszę nowy temat również dlatego, że nie znalazłem wyjaśnienia w Internecie przy podobnych tematach i przy podobnych modelach, a jestem na tyle zdeterminowany, żeby usterkę usunąć.

    Autko ma przejechane 135tys km, w środku, na zewnątrz jak i mechanicznie wzorowo, więc domniemam, że niemiec dbał Hidden Content
    Prosiłbym o jakąś poradę od czego zacząć, w ostateczności zostaje mechanik ASO.

    Mam nadzieje, że nie pojedziecie mnie jak mózgi z elektrody, mam 25 lat, sam zapracowałem na te 4 kółka Hidden Content

  2. #2
    Deroyter's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    .
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Mam to samo u siebie i też mnie to irytuje. Kolega który kupił nowego VW Tiguana, zgłosił tą usterkę w salonie. ASO powiedziała, że bixeon skrętny tak mruga na nierównościach - w skrócie ten typ tak ma. Po tym odpuściłem.
    JEST: A3 8P S-Line CBBB 2.0 TDI DSG 211 KM by CompSport, Misano Red
    BYŁO: A3 8P BKD 2.0 TDI 140 KM, Brilliant Red

  3. #3

    Data dołączenia
    Dec 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cześć To nie jest mruganie ale po prostu soczewka ma luz i dlatego podskakuje co widzisz jako mruganie Temat nie do opanowania Miałem na stole rozłożony reflektor i nic tam nie można usztywnić Odpuść

  4. #4

    Data dołączenia
    Dec 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny

    Czy to jest wada fabryczna? Nie chce mi sie wierzyć, że coś takiego występuje i nikt z tym nic nie robi. Odświeżam, może ktoś jeszcze sie wypowie.

  5. #5
    Lizardi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3 8V
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny Audi A3 8V mrygający xenon

    Cześć wam ,mam nadzieję że któryś miał podobny problem i pomoże jakoś ustalić co jest powodem , mam problem z prawą lampą przednią , mianowicie zakupiłem takie żarówki gdyż zauważyłem że zaczyna mrygać dziwnie właśnie prawa strona , zakupiłem taki komplet : Hidden Content
    Po założeniu do lampy oto tych żarników lewa strona bez problemu świeci a prawa nawet nie raczy ruszyć , po zamianie żarówek taka sama sytuacja czyli od razu uprzedzam że nie są felerne , jak włożę stary żarnik to świeci ale mruga, próbowałem przełożyć przetwornice z tamtej lampy i też nie raczy ruszyć żarówka , ktoś coś ma jakieś pomysły ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •