Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: Trzeszczący bass

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rr
    Auto
    Audi A3 8v3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny Trzeszczący bass

    Witajcie. Po złożeniu a3ójeczki i zmienieniu lamp zwykłych na xenon led (tak da sie bez problemu zadnego) pojezdzilem troche i jestem załamany systemem audio... W seacie dzwiek i niskie jak i wysokie tony dawały tak jakby miały tube w bagazniku.
    Ale tak czy inaczej mam zwykłe audio bez B&O i bez tuby w bagażniku. Daje na 20/32 głośność i ewidentnie bass tnie okropnie na głośniku (chyba w konsoli). Jak zwieksze na maxa głośnośc nie słychac praktycznie zadnej róznicy.

    https://nemigaparts.com/pl/cat_spare...sb/785/035360/
    Na schemacie wg mnie pierdzi głośnik nr 1, co lepsze jest on wysokotonowy, a problem jest z basem...

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tu i tam
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    U mnie trzeszczał w drzwiach, pobaw sie ustawieniami dźwięku, przestaw na przód tył itp. Wtedy potestujesz i bedziesz mógł namierzyć który do wymiany

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rr
    Auto
    Audi A3 8v3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny

    Bawiłem się własnie, na tyle gra dobrze. przód po bokach tez. A jak ustawie kursor w centrum to juz trzeszczy, na sam przód jeszcze bardziej. Tylko tak jak mowie dziwne ze problem niskotonowy w głosniku który jest wysokotonowy... Jak wymienie na B&O to będzie kompatybilne?

  4. #4

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Saint Raphael
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Za ile masz komplet B&O? Dziś na rynku ma masz już firmy które w tej cenie zrobią ci dużo lepsze nagłośnienie, nawet z dodatkowym wygłuszeniem. Chyba ze wymienisz tylko jednej głośnik.

  5. #5

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rr
    Auto
    Audi A3 8v3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny

    Zabrałem sie za rozkręcanie i co najlepsze u mnie nawet nie ma tego głośnika...
    Co lepsze myłem auto, na początku charczało strasznie, po 2h wprowadzajac do garazu grało idealnie. O co tu może chodzić? Moje auto ma humory jak kobitka?

  6. #6
    neXtu's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów WLKP
    Auto
    Audi A3 8V Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez koxnamax Pokaż post
    Zabrałem sie za rozkręcanie i co najlepsze u mnie nawet nie ma tego głośnika..
    Tutaj akurat się zgadza. Audi sound system i B&O mają tam standardowo głośnik.
    U mnie natomiast w przypadku audi sound system przycisza i ścisza piosenki w tym samym momencie. Kombinowałem już wszędzie i nic nie wskórałem.

  7. #7

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rr
    Auto
    Audi A3 8v3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny

    Szkoda że nie mam porównania z inną a3. W ibizie 12r. są 4 głośniki i na 3/4 głośności już uszy bolą i nic nie trzeszczy. Muszę to ogarnąć jakoś.
    W planach mam kiedys dołożyć suba w bagażniku + glosnik w środkowej kratce. Jest jakiś wzmacniacz już w standardzie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •