Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 73

Temat: Prośba o analizę logów audi s3 8l

  1. #21

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fred85 Pokaż post
    a co do gazu to dużo przelane ? czy trzeba coś z tym robić ?
    Najlepiej jakby się mieściło w zakresie +/-5%. Pytanie jak jest przy normalnym obciążeniu i jak wyglądają korekty długie? Mając podgląd na korekty to regulacja lpg w 1.8t jest prosta jak budowa cepa, o ile wtryski na pb nie pętlą i instalacja wyrabia.
    Co do doładowania to sprawdzić szczelność, dv i n75. Jak tu wsio ok to może tuner dał dupy.

  2. #22

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez przemo88 Pokaż post
    Najlepiej jakby się mieściło w zakresie +/-5%. Pytanie jak jest przy normalnym obciążeniu i jak wyglądają korekty długie? Mając podgląd na korekty to regulacja lpg w 1.8t jest prosta jak budowa cepa, o ile wtryski na pb nie pętlą i instalacja wyrabia.
    Co do doładowania to sprawdzić szczelność, dv i n75. Jak tu wsio ok to może tuner dał dupy.
    coś tam wiem o mechanice ale o całej reszcie się powiedzmy dopiero uczę wiec proszę jaśniej co miałeś na myśli pisząc o % ? co do korekt to pewnie da się to sprawdzić, tylko proszę o info gdzie i jak myślę że w środę będę miał możliwość to sprawdzę szczelność. Tuner ma bardzo dobrą opinię więc myśle że zna sie na robocie

    heko
    gazownika też szukałem najlepszego i w sumie jestem mega zadowolony z montażu ale jest u niego spory ruch przez co zawsze biega no i nie mam pewności że jest ustawione jak byc powinno choć może i robię z igły widły, ale chcę mieć pewność że wszystko jest ustawione najlepiej jak się da, a kolejna sprawa to mam do niego około 50km i często w korkach

  3. #23
    Patryk619's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Tak korekty długoterminowe muszą się mieścić w tym przedziale, a jak się uda zrobić pomiędzy 0 a -5% to luksus. Mając sondę szerokopasmową na pokładzie strojenie tego to pestka, mając podgląd na korekty krótkoterminowe można zrobić że w całym zakresie obciążeń silnika lambda będzie taka jak na benzynie, a nawet można troszkę więcej podlać dla bezpieczeństwa. Wystarczy kabel do sterownika LPG, przeczytać podstawowe instrukcje i z drugą osobą za kierownicą można to ogarnąć. Niestety jest to dość czasochłonne, i dlatego gazownikom się nie chce tego robić (ale kase brać już tak).

  4. #24

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mam nadzieję, że nie masz wynalazku typu brc, landi itp.

  5. #25

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    przemo88 mam Staga4. Jak moge sprawdzić czy wtryski nie pętlą ?

    Patryk619 no własnie dlatego, że tyle to trwa wolałbym samemu to ogarnąć bo boję się że zrobi to na od*******, tylko że niewiele wiem na ten temat póki co... kupię odpowiedni kabel i poczytam, a póki co muszę sprawdzić ten dolot itd

  6. #26
    Patryk619's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Pętlenie wtrysków sprawdza się ze wzoru na maksymalny czas otwarcia wtrysków dla danych obrotów: 60/obr×2×1000. Czyli przykładowo dla 6000 RPM będzie to 20 ms.

  7. #27

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    zrobię jutro logi na benzynie i tu wrzucę, mam tylko problem korektami... czy je też mam zlogować czy tylko spisać coś z VCDSa ?

    dookoła wtrysków się poci więc zamówiłem nowe gniazda, gumki też może na jutro będę miał

  8. #28

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Przed kasowaniem błędów spisz, albo zrób screena.

  9. #29

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    mam nadzieję że o to chodziło ;D https://zapodaj.net/6d73f876dd205.jpg.html

    logi zrobię jak ogarne wtryski (mam nadzieję że dzisiaj)

    macie może pomysł dlaczego nie moge się połączyć z gazem ?? próbowałem już wcześniej sie łączyć na kablu dzięki któremu łączyłem się z poprzednią S3 ale skoro nie dawało rady to pomyślałem że problem w kablu... szukając nowego odpowiedniego na necie znalazłem ten https://allegro.pl/oferta/interfejs-...td7-7906952943 i w opisie jest że pasuje chyba do każdej instalacji, a z opisu na naklejce niby mam taki sam. Kombinowałem z programem i ścigałem tez inne i zawsze ten sam błąd https://zapodaj.net/fec5be8e80a00.jpg.html. Wcześniej pisałem że mam Stag4 ale z błedu wynika że jest to Stag300? nawet jeżeli to niby kabel powinien działać (tak wynika z opisu na aukcji)... Macie pomysł o co chodzi ?

  10. #30

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Masz za bogato przy obciążeniu. Ściągnij dedykowane oprogramowanie do stag 300 i powinno działać. Próbowałeś tą wersję co jest przed 11.2009?

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •